KİT VE KİT KARŞILIĞI CİHAZ SATIN ALACAK

Sağlık Uygulama veAraştırma Merkezi Yükseköğretim Kurumları Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi kit ve kit karşılığıcihaz satın alacak.


KİT VE KİT KARŞILIĞI CİHAZ SATIN ALACAK
05.03.2021 / 10:16 4609

Merkezimiz Kan Bankası İhtiyacına Cihaz KullanmaUygulaması Kapsamında Oto analizör Kitleri Alımı  4734 sayılı Kamu İhaleKanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup.  İhaleye teklif verecek olanların ihaledokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.
Teklifler, ihale tarih ve saatinekadar Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve AraştırmaMerkezi Satın alma Servisi Esen köy Kozlu ZONGULDAK adresine elden teslimedilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla dagönderilebilir.
İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgileraşağıdaki linkte yer almaktadır: Detaylar için TIKLAYINIZYorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.