Kadınların Kaliteli Zaman Geçirmesi İçin Tüm Detaylar Düşünüldü

Belediye Başkanı Evren Dinçer’inAksaray’a kazandırdığı projelerden Nakkaş Kadın Aktivite Merkezinin kaba inşaatçalışmaları tamamlandı.

 


Kadınların Kaliteli Zaman Geçirmesi İçin Tüm Detaylar Düşünüldü
22.02.2021 / 11:08 264

Sosyal belediyeciliğin en güzelörneklerinden olan Nakkaş Kadın Aktivite Merkezi, hanımlar için çeşitliaktivite ve etkinliklerin yapıldığı huzurun ve kaliteli yaşamın yeni adresiolacak.

Aksaray Belediyesi, kadınlaraartı değer kazandırmak ve sosyal hayata daha etkin katılımlarını sağlamak içinprojesini hazırladığı Kadın Aktivite Merkezi için geçtiğimiz Mart ayında NakkaşMahallesinde temel atma töreni gerçekleştirilmişti.

Hasas, Nakkaş, Küçük Bölcek veçevre mahallelerde oturan hanımların çok amaçlı olarak kullanabileceği KadınAktive Merkezinde, temel atma çalışmalarının ardından inşaat çalışmaları hızlailerledi.

 Gelinen süre içerisinde betonarmeleri, dışcephe duvarları ve çatısı tamamlandı. Hızlı bir şekilde tamamlanarak hizmeteaçılması planlanan projenin bina içerisindeki montajlarına geçildi.

 İçerisinde kapalı yüzme havuzu, sauna, buharodası, fitnes salonu, spor salonu, kütüphane, derslikler, mesleki kurslar,kabul ve dinlenme salonu yer alacağı Kadın Aktivite Merkezinde bu alanlarınoluşturulması için çalışmalara başlanıldı. Seramik döşemelerin ve havuz yapımıda büyük oranda tamamlandı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer,Kadın Aktivite Merkezinde inşaat çalışmalarının hızlı bir şekilde yürütüldüğünübelirtti. Başkan Dinçer açıklamalarında şu ifadeleri kullandı; “Nakkaş KadınAktivite Merkezinin inşaat çalışmalarını pandemiye rağmen çok hızlı bir şekildetamamladık. Projemizin içerisinde hanımların kullanabileceği alanlarınçalışmalarına başladık.  İç donanımlarınve montajların tamamlanmasının ardından bu merkezimizi de hanımların hizmetinesunacağız. Merkezimizin hizmete açılması ile birlikte sosyal belediyecilikadına güzel bir hizmeti daha kentimize kazandırmış olacağız. Şehrimizin birçoknoktasında Belediyemizin projeleri hızlı bir şekilde ilerliyor. Bizde buprojelerin kaliteli bir şekilde biran önce hizmete girmesi ve şehrimizekazandırılması için yerinde görüyor ve takibini sık sık yapıyoruz. Toplumun herkesiminin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yürüttüğümüz projelerimiz örnekbirer proje oluyor. Vatandaşlarımızın her şeyin en iyisine layık olduğununbilincinde olarak çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 Haber Merkezi

 

 Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.