Şahin, “Dönüşen Dünyada Liderler Çalıştayı”Na Katıldı

AksarayÜniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Yükseköğretim Kalite Kurulu(YÖKAK) tarafından düzenlenen “Dönüşen Dünyada Liderler Çalıştayı”na katıldı.

Şahin, “Dönüşen Dünyada Liderler Çalıştayı”Na Katıldı
21.01.2021 / 14:43 703

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından düzenlenen “Dönüşen Dünyada Liderler Çalıştayı”na katıldı.Liderlikve kalite güvencesi kültürünün içselleştirilmesi amacıyla düzenlenençalıştayla, hızla değişen teknolojiye, öğrenci beklentilerine, sektörelihtiyaçlara ve rekabet anlayışına uyum süreçlerine katkının arttırılmasıhedefleniyor. Serinin beşinci toplantısında “VUCA Dünyasında liderlik,” “Temel Kavramlarve Liderlik,” “Kurum Kültürü ve Değerler” ve “Liderlik Davranışları” olmaküzere dört ana bölüm ve alt başlıklar konuşuldu. YÖKAK Başkanı Prof. Dr.Muzaffer Elmas ve Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sibel Aksu Yıldırım’ınkonuşmalarıyla başlayan etkinlik gün boyunca devam etti.Anabölümler ve ilintili alt başlıklara dair farklı sunumların yer aldığı çevrimiçiçalıştay, değerlendirmelerin ardından tamamlandı. 

ASÜBasınYorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.