Türkiye’nin Kaderi Ak Parti’nin Kaderi İle Eş Değer

2002 öncesi Türkiye ile hem masada hem de sahada sözsahibi olmasının yanı sıra millileşme konusunda da büyük adımlar atanTürkiye’nin arasındaki farkın mukayesede edilemeyecek kadar büyük olduğunubildiren AK Parti Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy, “Türkiye’mizi hızlagelişmiş ülkeler seviyesi eksenine yükselttik ve yükseltmeye de devam ediyoruz”dedi.

Türkiye’nin Kaderi Ak Parti’nin Kaderi İle Eş Değer
17.10.2020 / 14:38 551

AK Parti ne kadar güçlenirse Türkiye’nin de o kadargüçlenerek yoluna devam edeceğine işaret eden Aksaray İl Başkanı HüseyinAltınsoy, “Türkiye’nin kaderi AK Parti’nin kaderi ile eş değerdir. AK Parti ileTürkiye’nin vizyonu da değişmiştir. 2023, 2053 gibi 2071’i de kendimize ufukçizgisi bir kızıl elma olarak belirledik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ınliderliğinde ülkemizi 2023 yılına kadar yükselişinin bütün temellerini atarak,bölgesel bir güç merkezi haline getireceğiz. 2023’ü Türkiye’nin yükselişi içinönemli bir sıçrama noktası olarak görüyoruz. Ülkemiz, dünya devleriyle yarışanküresel bir güç merkezi haline gelene kadar durmak yok yola devam diyoruz. Buyoldaki kararlığımızdan bir adım dahi geri atmayacağız.”

Türkiye’yi bu ufuk çizgisinden geri çevirmek isteyenlerinolduğunu dolayısıyla dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı hedefaldıklarına dikkat çeken Başkan Altınsoy, “Türkiye’ye zarar vermek isteyen, CumhurbaşkanımızRecep Tayyip Erdoğan’a zarar vermek istiyor, Türkiye’ye zarar vermek, AKParti’ye, Cumhur İttifakı’na, bu birlikteliğe zarar vermek istiyor. Bütünbunların önüne geçecek olan ise her zamanki o dik duruşumuz olacak. O yüzdensorumluğumuz çok büyük” ifadelerini kullandı.

2002’den önceki Türkiye ile hem masada hem de sahada sözsahibi olan Türkiye’nin arasında çok büyük fark olduğunu vurgulayan BaşkanAltınsoy, “AK Parti iktidarı, Türkiye’yi hızla gelişmiş ülkeler seviyesieksenine yükseltti. Bu anlamda dik duruşlu liderimizin arkasında hep birlikte,omuz omuza yürümenin onurunu yaşıyoruz. AK Parti ne kadar güçlenirse Türkiye deo kadar güçlenecek. Daha çok büyüme hedefini inşallah hep berabergerçekleştireceğiz. Çünkü yolumuz uzun ve işimiz çok” diye konuştu.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.