Otopratik’ten Araç Sahiplerine Özel İndirim Kampanyası

Brisa’nınhızlı bakım servisi markası Otopratik, hizmetlerinde indirim ve ödeme kolaylığısunduğu yeni bir kampanya başlattı. 25 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasındageçerli olan kampanya ile her 500 TL değerinde servis işlemi için 50 TL indirimavantajı sağlanıyor. Aynı zamanda 9 taksite varan ödeme kolaylığıyla sürücüleraraçları için en iyi hizmete en uygun koşullarla sahip oluyor.

Otopratik’ten Araç Sahiplerine Özel İndirim Kampanyası
29.09.2020 / 11:38 1717

Türkiye lastik pazarı lideri Brisa’nın binek ve hafifticari araç bakımı üzerine uzmanlaşan, hızlı bakım servis zinciri Otopratik,yeni bir kampanya ile sürücüleri desteklemeyi sürdürüyor. Türkiye’de 60’tanfazla mağaza ile hizmet veren Otopratik, araç sahiplerine her 500 TL’lik servisişleminde 50 TL indirim sunuyor. Aynı zamanda 9 taksite varan ödemekolaylıkları da araç sahipleri ile buluşturuluyor. Kampanya 25 Eylül – 31 Ekim2020 tarihleri arasında geçerli olacak.

Tek noktada araçların tüm ihtiyaçlarını karşılayanOtopratik, Brisa’nın öncü lastik markaları Bridgestone, Lassa ve Dayton’ın yanısıra Otopratik marka yedek parça ve akülerini de müşterilerine sunuyor. Hermarka ve model binek ve hafif ticari araca yedek parça ve işçilik garantilihizmet veren Otopratik mağazalarında, 52 noktanın kontrol edildiği check-uphizmetine ek olarak farklı nokta için servis ve bakım sağlanıyor. Bu hizmetlerarasında başlıca; lastik, jant, akü, ön düzen bakımı, yağ değişimi, filtredeğişimi, klima gazı dolumu, fren balata ve disk değişimi, amortisör değişimive periyodik bakım bulunuyor.

Bilgi ve randevu için: www.otopratik.com.tr

Brisa hakkında:

Brisa’nın temelleri, Sabancı Holding ve ortaklarınıngirişimiyle 1974 yılında kurulan Lassa ile atılmıştır. Lastik sektöründedünyada yaşanan gelişmelere paralel olarak; 1988 yılında Sabancı Topluluğu ileDünyanın en büyük lastik üreticisi Bridgestone Corporation arasında gerçekleşenortaklık sonucunda, Brisa bugünkü adını almış ve 30 yılı geride bırakmıştır.Türkiye lastik pazarı lideridir.

1993 yılında ilk Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanan Brisa,1996 yılında da iş mükemmelliği konusunda gösterdiği üstün performans sonucuAvrupa Kalite Büyük Ödülü’nü kazanan ilk Türk şirketi olmuştur. Brisa KocaeliÜretim tesisleri, 361.000 m2ye ulaşan kapalı alanıyla, dünyanın tek çatıaltındaki en büyük lastik fabrikalarından biridir. Bu tesis, aynı zamanda, Bridgestone’undünya üzerindeki en önemli üretim üslerinden biri olma özelliğini detaşımaktadır. Brisa, Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde sektörün ilk akıllıuygulamalarla donatılmış fabrikasını kurmuştur.

Brisa’nın ürettiği Lassa markası, bugün 80’i aşkın ülkede80 distribütörüyle faaliyet göstermekte, 610 tabelalı mağazası bulunmaktadır.

Türk ekonomisine olduğu kadar ülkenin toplumsalgelişimine de önem veren Brisa, sürdürülebilirlik faaliyetlerini çevresel,ekonomik ve toplumsal açıdan ele almaktadır. Biyoçeşitliliğe katkıda bulunduğu“Turnalar Hep Uçsun”, eğitime katkısını ortaya koyduğu “Brisa MensuplarıÖğrenimi Destekleme Derneği”, trafikte emniyetli sürüşe katkı sağladığı “LassaYola Sağlam Çık” ve “Bridgestone #emniyetimiziçin2dakika”, ülkemizin tarımalanında gelişimine destek verdiği “Lassa ile Sevdamız Toprak YarınlarımızOrtak” ve kültürel bir değer olan “Brisa Müze” ön plana çıkan projeleriarasındadır.

Brisa, Bridgestone, Lassa, Dayton, Kinesis, Firestonelastik markaları, Bandag kaplama markası, ana markaları ile beraber Lastiğim,Otopratik ve Propratik hizmet noktaları, Lastik.com.tr internet satış sitesi,ticari araç filolarına yerinde bakım sağlayan Mobilfix mobil bakım servisi veProfleet hizmet paketi, Probox mobil satış ve hizmet noktası ve Lastik Otelilastik saklama hizmetiyle Türkiye ekonomisi ve gelişimine değer katmakararlılığındadır.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.