19 Yıllık Çınar

AKParti’nin kuruluşunun 19. yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan AK PartiAksaray Milletvekili İlknur İnceöz, 14 Ağustos 2001’den bu yana bitmek bilmeyenbir azim ve kararlılıkla Türkiye’nin istikbalini aydınlatıyoruz dedi. 

19 Yıllık Çınar
12.08.2020 / 07:51 1571

İnceöz’ün açıklamaları şu şekilde;

“İNANDIĞIMIZ YOLDA TÜRKİYE İÇİN YÜRÜYORUZ”

AK Parti'nin, milletimizle beraber inandığı yoldayürümeyi ve milletimize vaat ettiği her şeyi gerçekleştirmeyi kendisine ilkeedindiğini ifade eden İnceöz şöyle konuştu: “AK Parti milletin, hür sesi veözgür iradesidir. Bu iradeye kimse hiçbir zaman ve hiçbir şekilde gem vuramaz.Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde,halkımızla bir olarak, diri olarak bölünmez bütünlüğümüzü sağlayarak bugünleregeldik. Aziz milletimizin iradesinden daha büyük hiçbir güç tanımadık.Milletimize hizmet uğruna çıktığımız bu mübarek yolculuktaki kararlılığımızdanbir an olsun taviz vermedik, vermeyeceğiz. İşte bugün,  milletimizdenaldığımız destekle kuruluşumuzun 19. yıldönümünü kutluyoruz.

Liderimiz ve Devlet Başkanımız Sayın Recep TayyipErdoğan’ın arkasında milletimizle omuz omuza yürümekten şeref duyduğumuzu birkez daha altını kalın çizgilerle çizerek cümle Cihana haykırıyoruz.

“İSTİKRARIN SEMBOLÜ AK PARTİ”

AK Parti'nin Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 19 yıldatarih yazdığını belirten İnceöz şunları söyledi: “Milletimize hizmetparolasıyla, yoluna güçlü adımlarla devam eden AK Parti, Devlet Başkanımız veGenel Başkanımızın liderliğinde 19 yılda girdiği bütün seçimlerden azizmilletimizin gösterdiği teveccüh ile birinci parti olarak çıkmayı başardı.Türkiye'de değişimin, dönüşümün ve reformların adeta ana karargâhı, GüçlüTürkiye’nin mimarı ve geleceğimizin teminatı oldu. Türkiye AK Parti hükümetleridöneminde adeta bambaşka bir çehreye büründü. Geçmişte hayal dahi edilemeyenprojeler AK Parti sayesinde hayata geçti. Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz SultanSelim Köprüsü, İstanbul ve İzmir arasını 3.5 saate indiren Osmangazi Köprüsü,150 milyon yolcu kapasiteli dünyanın en büyük havalimanının ilk etabı açıldı.Yine başta savunma sanayisi olmak üzere milli ve yerli üretimde de öncülükyaptı. Türkiye'nin IMF'ye olan borcu kapatıldı. Kamuda ve eğitimde kılıkkıyafet serbestliği getirildi. 12 Eylül darbecilerinin yargılanmasının yoluaçıldı. Vesayet odakları tam manasıyla tarumar edildi. Şehir hastanelerikuruldu ve daha nice mega projeye imza atıldı.

“TÜRKİYE DÜŞMANLARININ DİZLERİ TİTRİYOR”

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ilebirlikte uluslararası siyasette de büyük ilerlemelerin kaydedildiğini ifadeeden İnceöz sözlerine şu şekilde son verdi: “AK Parti  ile birlikte yine dış politikada oyuncu değilartık oyun kurucu pozisyonda olan ülkemiz kendisini dünyanın süper gücü olarakgören ülkelere ders veriyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ınkararlı duruşu Türkiye’nin uluslararası arenada gücünü tahkim ediyor. Bu dikduruş Türkiye düşmanlarının dizlerini titretirken, mazlumlara umut oluyor.PKK/PYD, DEAŞ, FETÖ gibi terör örgütleriyle mücadele yurt içi ve yurt dışındakararlılıkla sürdürülüyor. Hamdolsun, bugün gelinen nokta muazzam başarılarladolu ancak bundan sonrası daha aydınlık. Milletimizle omuz omuza verdikçe,Liderimizin arkasında yürüdükçe önümüzde kimse duramayacak. Bu duygu vedüşüncelerle, Türkiye’nin partisi AK Parti’mizin kuruluşunun 19. yıldönümünü enkalbî duygularla tebrik ediyorum. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize doğruilerlerken her geçen gün daha da güçleneceğimizin altını çiziyor, Azizmilletimize hürmet ve şükranlarımı sunuyorum.”

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.