Gazeteciler Cemiyeti Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay vecemiyete bağlı ulusal ve yerel medya temsilcileri, Aksaray Ziraat Odası BaşkanıEmin Koçak’ı yeni hizmet binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dilekleriniiletti.

Gazeteciler Cemiyeti Ziraat Odasını Ziyaret Etti
09.07.2020 / 15:42 938

Gazetecilere yeni Ziraat Odası Binası hakkında bilgiveren Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak “Bölgemizde ve Türkiye'de eşine azrastlanır büyük bir Ziraat Odası binasını çiftçimizin hizmetine sunmaktanmutluluk duyuyoruz” dedi. Kısa bir süre içerisinde yapımı biten Aksaray ZiraatOdası'nın yeni hizmet binasının geçiminin yüzde seksenini tarım vehayvancılıktan sağlayan çiftçilere büyük avantajlar ve imkânlar sağlayacağınıdile getiren Başkan Emin Koçak “İnsan ölür kalır eseri. Bizler çiftçilerimizeodamızın faaliyetlerini daha rahat bir şekilde sunabilmek için yaklaşık 3yıldır sürdürdüğümüz yeni Ziraat Odası Binası çalışmasını tamamladık. Hepinizinbildiği gibi yeni binamızın ihale aşamasının tamamlanmasının hemen ardındanYüklenici firma çok kısa sürede şartlara uygun bir şekilde üretimini tamamladı.

Bugün bu binada çiftçilerimizin ihtiyacı olan her türlüimkân bulunmakta. Konferans ve toplantı salonları, zirai ilaç satışı gibiçiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm imkân ve olanakları yeni yerimizde rahatbir şekilde çiftçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Odamızın geniş bir otoparkıvar. Malum önceki odamızın fiziki şartları çok sıkıntılıydı. Burada ziraatmühendisleri arkadaşlarımız, laboratuvarımız ve geniş otoparkımız ile birliktetoplumun her kesimine sunacağımız konferans ve toplantı salonlarımızdaAksaraylı çiftçilerimizin ve hemşerilerimizin hizmetindeyiz” ifadelerinikullandı.

Gazetecilerle güncel konular, Aksaray'ın çiftçileri veüretimi hakkında sohbet eden Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak “AksarayGazeteciler Cemiyeti Başkanı nezdinde tüm gazeteci arkadaşlarımıza nazikziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“Kapılarımız Tüm Aksaray’a Sonuna Kadar Açık”

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay da“Biz buradaki binayı görüp çok mutlu olduk. Emin Başkan 10 yılı aşkındırAksaray'ın çiftçisinin gelişmesi için ekibi ile birlikte yoğun bir çabaharcamakta ve yapmış olduğu çalışmaların meyvelerini hep birlikte görmekteyiz.Kendisine yapmış olduğu hayırlı işlerinden ve çiftçimiz için yaptığı özveriliçalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Gazeteciler ileyeni Ziraat Odası Hizmet Binası’nı gezen Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak “Bubina tüm Aksaray'a aittir. İhtiyaç duyulduğu sürece her konuda kapılarımızsonuna kadar açıktır” diye konuştu.

Haber Yaşar Karatay


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.