ATSO Heyetinden Vali Aydoğdu Ve Ticaret İl Müdürü Sevim’e Ziyaret

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu BaşkanıCüneyt Göktaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin, Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıAhmet Kulak, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Pektaş, Yönetim Kurulu ÜyeleriCebrail Çınar, Musa Akoda ve Hasan Hüseyin Ünver’den oluşan ATSO Heyetigeçtiğimiz haftalar içerisinde göreve başlayan Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu veTicaret İl Müdürü İsmail Sevim’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ATSO Heyetinden Vali Aydoğdu Ve Ticaret İl Müdürü Sevim’e Ziyaret
29.06.2020 / 16:32 1212

Ziyarette 6 Ay içerisinde Aksaray’ın Türkiye’de çok güzelyerlere geleceğinin altını çizen Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, yaptığıkonuşmasında; “İç Anadolu Bölgemizin tarihi güzellikleriyle dolayı Aksaray’dagörev yapmaktan dolayı onur duyuyorum. Öncelikle tüm şehrimizin ve işdünyamızın bilmesini istiyorum ki ben köyleriyle, kasabalarıyla, ilçeleriylebirlikte tüm şehrin valisiyim. Aksaray’ın tanıtım noktasındaki zayıflığını çoküst düzeylere çıkarmak adına tüm ekibimle çalışmalara başladık. Aksaray içinüreten ve hizmet eden herkesin yanında olacak ve tüm desteğimi vereceğim.Organize Sanayi Bölgesinden, Tarım ve Hayvancılığa her sektörde iş dünyamızaimkanlarımızı sunmaya çalışacağız. Benim ve benimle çalışacak herkesin tek biramacı olacaktır oda çalışmaktır. Gece demeden gündüz demeden mesai saatlerinibir an bile düşünmeden sonuca ulaşmak adına hep birlikte bu şehir içinçalışacağız. Milli Eğitim kökenli bir öğretmen olarak Aksaray’da binlerceevimize kütüphaneler kurarak çocuklarımızın ve gençlerimizin okumaya olan sevgisiniartıracağız. Günümüz dünyasının yazılım ve bilişimle ilerlediğinin bilincindeolarak okullarımızda çok daha fazla kodlama ve yazılım sınıfları oluşturacağız.Sanatçılarımızı, medya sektörü temsilcilerimizi ve ülkemizin önde gelenisimlerini Aksaray’a davet ederek Aksaray’ın adını tüm Türkiye’ye tanıtacağız.İnanıyorum ki 6 ay içerisinde şehrimiz Türkiye’nin gündeminde olacaktır” Dedi.

Aksaray’ın Organize Sanayi Bölgesi, Güneş Enerjisiİhtisas OSB, Demiryolu üzerinde durulması gerektiği noktasında Vali Aydoğdu’yabilgi veren ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, Aksaray için çalışmaktan başka gayesive amacı olmayan bir Vali’ye sahip olduğumuz için iş dünyamız adına çokmutluyum. İnşallah Aksaray’ın geleceğini ortak aklın gücüyle birlikte inşaedeceğiz” Dedi.

Valilik ziyareti sonrasında Aksaray Ticaret İl Müdürüİsmail Sevim’e ziyaret gerçekleştiren ATSO Heyeti, hayırlı olsun dilekleriniiletirken birlikte ortak aklın gücüyle çalışacaklarını İl Müdürü İsmail Sevim’eaktarırken görevinde başarı dilediler.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.