Dekan Özkan: Asü’nün Bir Parçası Olmaktan Gurur Duyuyorum

AksarayÜniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Tıp Fakültesi’nin hemakademik hem de toplum sağlığı bakımından kısa sürede çok başarılı bir ivmeyakaladığını, bunda Fakülte Dekanı Prof. Dr. Namık Özkan’ın çok önemlikatkıları olduğunu söyledi.

 

Dekan Özkan: Asü’nün Bir Parçası Olmaktan Gurur Duyuyorum
29.06.2020 / 16:30 328

Üçyıldır Aksaray’da görev yapan Prof. Özkan, çalışmalarına Tokat’ta devam edecek.Senato Toplantısı’nda Özkan’a, ASÜ’ye ve şehre katkıları münasebetiyle teşekküreden Rektör Şahin, her kavuşmanın bir mutluluk olması gibi her ayrılığın da birhüzün olduğunu söyledi. Ayrılıkların şu ara daha bir hüzünlü olduğunu çünküpandemi münasebetiyle sarılamadan ayrılmak durumunda kaldıklarını kaydedenŞahin, “Namık Hocamızla üç yıl birlikte çalıştık. Tıp Fakültesi özelinde çokiyi çalışmalar gerçekleştirdik. Gerek akademik manada gerekse sağlık hizmetlerianlamında kendisinin hem Üniversitemize hem de şehrimize çok değerli katkılarıoldu. Hocamıza değerli çalışmaları için çok teşekkür ediyor, yeni hayatındabaşarılar diliyoruz” dedi. ASÜ’nün bir parçası olmaktan gurur duyduğunu vebunun ömür boyu böyle devam edeceğini söyleyen Dekan Özkan ise bazen hayatplanlamalarının rotayı farklı şehirlere çevirebildiğini ve akademi içerisindebunun gayet normal bir durum olduğunu belirtti. Aksaray’ı her zaman güzelhatırlayacağını da vurgulayan Prof. Özkan, “Sayın Rektörümüz tümçalışmalarımızda bizlere her zaman destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederim”dedi.

Yapılankonuşmaların ardından ASÜ Rektörü, Prof. Özkan’a “Teşekkür Beratı” takdim etti.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.