Gazetecilerle Görev Süremiz Boyunca Çok Ciddi Ve Güzel Çalışmalar Yapacağız

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay,Cemiyete bağlı gazete imtiyaz sahipleri ve cemiyet üyeleri ile Vali HamzaAydoğdu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gazetecilerle Görev Süremiz Boyunca Çok Ciddi Ve Güzel Çalışmalar Yapacağız
25.06.2020 / 09:27 1667

Vali Hamza Aydoğdu Gazeteciler Cemiyeti'nin nazikziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Aksaray'a gelmeden öncegerçekten çok iyi dersimize çalıştık. Geldikten sonra da sizin de yakın takipettiğiniz gibi kurum müdürlerimiz ile detaylı bir çalışma yaptık. Aksaraypotansiyeli olan, altyapısı ve insan kaynağı olan ve birçok alanda çok başarılıolan bir il. Önemli olan bu başarıları, birikimleri ülke geneline anlatabilmekve tanıtabilmek. Açık hava müzesi olan Aksaray'ın tarihi, kültürel varlıklarınıön plana çıkartmak, ülke genelinde tanıtımını yapmak çok önemli. Açık bir film platosuolan Aksaray'ın tarımdan hayvancılığa, ticaretinden Organize Sanayi'sine bütünbaşarılarını hareketlendirecek ve hep birlikte kurumsal bir yapıyadönüştüreceğiz. Bu süreci hep birlikte yaşayacağız. Herkes işini yapacak” dedi.

“DEDİKODUYA MÜSAADE ETMEYECEĞİM”

Gazetecilerin önemli görevleri olduğunu belirten Aydoğdu“Hep birlikte bu ilin gelişmesi için çalışacağız. Beni ve kurumlarıeleştirebilirsiniz. Bize yol gösterip, ışık tutabilirsiniz. Her şey meslekietik kurallar çerçevesinde kabulümdür” diye konuştu.

Vali Aydoğdu “Dedikoduya müsaade etmeyeceğim. Biliyorumki bir başkasının dedikodusunu yapan senin dedikodunu da yapar. Hepimiz işimizebakacağız. Eksiklikleri, yanlışlıkları hep birlikte görüp, üzerine gideceğiz.Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle bu kadim şehirde sorunların çözümü içinuğraşıp, 409 bin vatandaşımıza dokunmaya çalışacağım. Hepiniz projeleriyakından görüp takip edeceksiniz. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

“ALLAH MUVAFFAK ETSİN”

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay da ValiAydoğdu’ya görevinde başarılar dilerken “Gazeteciler olarak hepimizin temennisihayırlı olsun, Allah muvaffak etsin” dedi. Daha sonra Gazeteciler ve ValiAydoğdu hatıra fotoğrafı çektirdi. 
Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.