Başkan Dinçer, Birim Müdürleriyle Video Konferans Yönetimiyle Süreci Değerlendirdi

Belediye Başkanı Evren Dinçer, tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler ve süreci değerlendirmek üzere birimmüdürleri ile video konferans yönetimi ile bir toplantı yaptı. Toplantıda,birim müdürlerinin yaptığı çalışmaları değerlendiren Başkan Dinçer, salgınnedeniyle belediyecilik hizmetlerinin de aksatılmamasını istedi.

Başkan Dinçer, Birim Müdürleriyle Video Konferans Yönetimiyle Süreci Değerlendirdi
07.04.2020 / 09:04 720

Belediye Başkanı Evren Dinçer, video konferans yönteminikullanarak belediye hizmet birim müdürlerinin katıldığı toplantıda virüssalgınına karşı başlatılan çalışmaları ve gelinen son durumunu değerlendirdi.

 

Yapılan toplantıda birim müdürlerinden geniş kapsamlıbilgiler alan Başkan Dinçer, salgına karşı alınan tedbirler ve sonrasındaalınacak önlemler ile ilgili süreci değerlendirdi. Başkan Dinçer, birimmüdürlerine çalışmaların titizlikle yürütülmesi talimatını verdi.

 

Müdürlükler arası koordinasyonun önemine dikkat çekilentoplantıda önümüzdeki günlerde alınacak yeni tedbirler ve yapılacak çalışmalarıBaşkan Dinçer bizzat açıkladı.

 

“Vatandaşlarımızın süreçten zarar görmemeleri adına hertürlü önlemimizi alıyoruz” diyen Belediye Başkanı Evren Dinçer, açıklamasınındevamında “Bu süreçte en çok Zabıta, Ulaşım, Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü,Veterinerlik İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü gibi birimlerimize iş düşüyor.Çünkü bu birimlerimiz doğrudan sahada çalışma gerçekleştiriyor. Park veBahçeler, Destek Hizmetleri Müdürlükleri gerek olması halinde destek amacıyla çalışmalarakatılıyorlar. Müdürlüklerimizin koordineli çalışması, hizmetin en doğru vehızlı şekilde vatandaşa ulaşması demektir. Amacımız vatandaşlarımıza en iyihizmeti sunmaktır. Bunun için her türlü önlem ve tedbirlerimizi aldık”ifadelerini kullandı.

 

Başkan Dinçer, ülkemizin ve şehrimizin salgından etkilendiğibu dönemde her birimin daha fazla çaba göstermesi gerektiğini söyleyip “Bütünbu çalışmalarımızı gerçekleştirirken diğer belediyecilik hizmetlerimiziaksatmayalım. Gerektiğinden fazla çaba sarf edelim. Birimlerimiz kendi görevalanına giren konularda gerekli plan ve programlarını yapmalıdır. Bizler herşartta vatandaşımıza hizmetlerimizi sunmalıyız” dedi. Başkan Dinçer,toplantının son bölümünde sahada özveriyle çalışan tüm ekiplere teşekkür etti. 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.