Türkiye Kayıp Yıllarını Ak Parti İle Yeniden Kazandı

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Partiile başlayan iktidarın ülkede bütün vatandaşları kucakladığını belirterek, “Vatandaşınisteklerine duyarlı bir lidere sahibiz” dedi.

Türkiye Kayıp Yıllarını Ak Parti İle Yeniden Kazandı
13.02.2020 / 17:45 334

Ülkenin özellikle 1990 yıllarında büyük sıkışıklıkyaşadığını, darbelerle, muhtıralarla bu sıkışıklığın giderilmesininamaçlandığını belirten İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, o dönemdeki siyasetinülkeyi çağın gerisinde bıraktığına dikkat çekti.

AK Parti ile Türkiye’nin aradaki farkı kapatarak çağınötesine geçmeye başladığına işaret eden İl Başkanı Altınsoy, “Türkiye kayıpyıllarını AK Parti İktidarı ile yeniden kazanmıştır.  Omuz omuza, gönül gönüle verdik, Türkiye’yi veilimizi hep birlikte tarihinin en büyük başarılarıyla, en büyük yatırımları iletanıştırdık. Hamdolsun günden güne büyüyor ve gelişiyoruz” diye konuştu.

Türkiye’nin son 18 yılda içeride güçlendikçe dışarıda dagüçlenip itibar kazandığının, Türk ekonomisi büyüdükçe Türk diplomatlarının daetkisinin büyüdüğünün altını çizen Başkan Altınsoy, “Türkiye bölgenin artıksorun çözen ülkesi hâline geldi. Hamdolsun tarihi şanlı zaferlerle dolu azizmilletimize asla yakışmayan kötü tablolara son verdik. Türkiye güçlenince dahaönce ülkemize ayar verme yarışına girenlerin nasıl kendilerine çekidüzen verdiklerinibizzat tecrübe ettik. Batı ülkeleri başta olmak üzere diğer devletlerinpolitikalarını, ekonomisi, demokrasisi, ihracatı güçlü bu yeni Türkiye’ye nasıladapte ettiklerini bizzat yaşadık. Artık emir alan değil sözü dinlenen, görüşüaranan bir ülke hâline geldik. Bunu da milletimizin duası, desteği sayesindebaşardık. Şuan Suriye, Irak, İsrail, Libya ve Akdeniz’de büyük bir mücadeleiçerisindeyiz. Öte yandan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çokbaşarılı bir diplomasi başarısı ortaya koyuyoruz. ABD ve Rusya ile diplomatikilişkilerle Türkiye olarak hem masada ve hem da sahada ortaya koyuyoruz.Konuşması istenince konuşan, susması istenince susan o eski Türkiye tarihtekaldı. Hem sahada hem de masada söz sahibi güçlü Türkiye var artık.”

Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.