Türkiye Sevdasıyla Yaşımız Hep 18

AK Parti’nin hakkın rızasını, milletin duasını en güzelmakam sayanların partisi olduğunu belirten Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy,“Adımız AK Parti, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece, bizim aşkımızda, heyecanımız da, coşkumuz da bitmez” diye konuştu.

Türkiye Sevdasıyla Yaşımız Hep 18
08.02.2020 / 17:50 426

AK Parti’de coşku ve heyecanın dönemsel değil, her zamanolduğunu dile getiren İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Bizim hizmet aşkımız,seçimden seçime değil, bir ömür boyudur! Çünkü biz, herhangi bir parti değil,AK Partiyiz. Biz neferiz, çalışırız. Üzerimize düşen her görevi yerine getiripgerisini Rabbimize bırakırız. Bu davada kendi nefsimiz için, hiçbir arzumuz,hiçbir beklentimiz yoktur, olamaz ve olmayacaktır” dedi.

 Yerel yönetimlerlesürekli koordinasyon halinde olduklarını, bu dönemin en verimli şekilde geçmesiiçin el birliğiyle çalıştıklarını anlatan Altınsoy, ilçe ve beldebelediyelerinin çalışmalarını yerinde görerek değerlendirdiklerinihatırlatarak, sivil toplum kuruluşları ve kentte faaliyet yürüten derneklerlede iletişim halinde olduklarını aktardı.

Parti çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini, bununyanı sıra milletvekilleri ve daha önce partide çeşitli kademelerde görev yapmışkişilerle periyodik olarak bir araya geldiklerini ifade eden Altınsoy, buvesileyle vefa ve kardeşliği perçinlediklerine dile getirdi.

Geçmiş hükümetlere göre, Türkiye üzerinde bugün dahafazla küresel güçlerin oyunlar kurguladığına dikkat çeken Başkan Altınsoy,“Küresel ayak oyunlarıyla Türkiye’yi teslim almak için, Erdoğan’sız bir gelecekhayal edenler sadece hayal görüyorlar. AK Parti davasına ihanet edenlerikullanarak, partimizi içeriden zayıflatacağını sananlar sadece rüya görüyorlar.Biz biliyoruz ki vefanın adı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ve bazen en acı şekildegörüyoruz ki vefasızlığı yaşayanın adı da Recep Tayyip Erdoğan’dır. Herkesbilsin ki, biz, milletimizle beraber, dün olduğundan daha fazla bir inançla,daha fazla bir gayretle ve daha büyük bir kararlılıkla, Cumhurbaşkanımız, GenelBaşkanımız, büyük liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Türkiye’nin, albayrağımızın ve şehitlerimizin yanındayız” değerlendirmesini yaptı.

2023 hedeflerine giden yolda birlik, beraberlik vekardeşlik şarkılarını her zamankinden daha gür sesle söylediklerini aktaranAltınsoy, teşkilata sonuna kadar güvendiğini, teşkilattakilerle ayrı ayrı gururduyduğunu sözlerine ekledi.
Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.