Milletimize Aşk İle Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy,“Milletimize aşk ile hizmet ettiğimiz için hâlâ dimdik ayaktayız; inşallah aynıaşk ve inançla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Milletimize Aşk İle Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz
28.01.2020 / 17:59 739

Türkiye’nin hedeflerine ulaşması için birlik veberaberliğin ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Hüseyin Altınsoy,“Dün olduğu gibi bugünde teşkilatlar olarak el ele omuz omuza çalışacağız. Tekvücut halinde hareket ederek, birlik ve beraberlik içinde büyük Türkiyehedefine ulaşacağımıza inancım sonsuzdur. 2001 yılında başlayan kutlu yürüyüştemilletin gösterdiği istikametten asla ayrılmadık. Siyasetimizin merkezineinsanımızı yerleştirdik. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devletanlayışından asla vazgeçmedik.”

“Milletimiz, bizim kendisinden başka güç kaynağımız vekendisine hizmetten başka bir gayemiz olmadığını çok iyi biliyor ve görüyor”diyen Başkan Altınsoy, “Biz kalbimizi, kollarımızı ne kadar milletimizeaçtıysak, hamdolsun milletimiz de bize o kadar sahip çıktı. Bugüne kadarmilletimize sadece daha çok demokrasi, özgürlük, hak, müreffeh bir hayat, dahafazla itibar ve imkân vaat ettik. Tüm bu alanlarda Cumhurbaşkanımız RecepTayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’yi nereden alıp nereye getirdiğimizi, insafve vicdan sahibi herkes görüyor” dedi.

AK Parti’nin kılavuz olarak sadece milleti aldığını dilegetiren Altınsoy, “Milletin bize çizdiği yolda, ondan aldığımız yetkiyle ülkemizehizmet etmenin çabası içinde olduk. Elbette siyasi hayatımızda eksiklerimiz, hatta hatalarımız olmuşolabilir. Ama milletimiz, bizim kendisinden başka güç kaynağımız, kendisinehizmetten başka bir gayemiz olmadığını çok iyi biliyor, çok iyi görüyor. Nediyordu rahmetli Muharrem Ertaş oğlu Neşat Ertaş’a: ‘Aşkınan çalışan yorulmaz.’Eğer aşkınız, sevdanız varsa, o zaman yorulmazsınız. O zaman bu ülkeyi, bugünolduğu gibi ayağa kaldırırsınız. Biz de, aşk ile çalıştığımız, milletimize aşkile hizmet ettiğimiz için hala dimdik ayaktayız. Tüm teşkilat kademelerimiz,milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimizle, inşallah aynıaşkla, aynı sevdayla, aynı inançla çalışmaya devam edecek, 2023, 2053 ve 2071hedeflerimize de bu şekilde ulaşacağız.”

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.