Baro’dan Eğitim Semineri

Aksaray Barosu Kadın veÇocuk Hakları Komisyonu tarafından Aksaray’da örgün eğitime devam edençocukların suça sürüklenme durumunun önlenmesi, suça sürüklenme ihtimallerininönüne geçilebilmesi amacıyla Şehit Yavuz ÇOBAN Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi, Atatürk Anadolu Lisesi ile Hacı Cumali UĞUR Ortaokulu öğrencilerineseminerler verildi.

Baro’dan Eğitim Semineri
14.12.2019 / 18:26 704

Aksaray Barosu Kadın ve ÇocukHakları Komisyonu Başkanı Av. Yasemin TURAN ÖZDEMİR ve Komisyon üyeleri Av.Eylül Sinem KARADAL, Av. Melike AKÇA tarafından Şehit Yavuz ÇOBAN Mesleki veTeknik Anadolu Lisesinde; Av. Özlem Döne BÖLÜKBAŞ ile Av. Demet ILIK, NemciyeMehmet YAZICI Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde; Komisyon Başkanı ile Av.Aslıhan GİRGİN ÇELEBİ ve Av. Begüm Tülin KASMAN tarafından Atatürk Anadolu Lisesinde;Av. Nurten ALTINKAYA ve Av.Ferdane KARAYAZILI ORBAY tarafından Hacı Cumali UĞUROrtaokulunda;  Av.Saynur ÖZTÜRK ve Av.Fatma SERİN, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulunda eğitimlerine devamöğrencilere yönelik olarak suça sürüklenme durumunun önlenmesi, suça sürüklenmeihtimallerinin önüne geçilmesi amacıyla seminerler verildi.  

Seminerlerde öğrencilerimizin suça karışma ihtimallerininönüne geçebilmek, gerçekleştirmiş oldukları eylemlerde ne tür yaptırımlaramaruz kalacakları, gerek eğitim gerek sosyal yaşamlarında dikkat etmelerigereken hususlar hakkında kendileri bilgilendirilmiş ve suç işlemeihtimallerinin önüne geçilmesi amaçlandı.

Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.