PTT-NORA Life İşbirliği Protokolü İmzalandı

Aksaray’ın kalbi Nora Alışveriş Merkezi’nin basınbiriminin hazırladığı, 3. sayısıyla kısa sürede Aksaray’ın beğenisini kazananNORA Life Dergisi bir ilke imza atarak PTT ile iş birliği yaptı. NORA AVM ilePTT arasında NORA Life okuyucularına hızlı erişim protokolü imzalandı.

PTT-NORA Life İşbirliği Protokolü İmzalandı
14.12.2019 / 18:23 650

Nora Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen imza törenine PTTBaş Müdürü Ali İrfan Gönül, PTT Merkez Şube Müdürü Zeki Şahin, Nora AVM GenelMüdürü Murat Şimşek katıldı. Nora Life Dergisi’nin PTT ile iş birliği veindirimli ulaşım protokolü imza töreninde konuşan PTT Baş Müdürü Ali İrfanGönül, “Nora Life dergisinden bizlere böyle bir talep geldiğinde çok sevindik.Bugün burada Aksaray’da bir ilke imza atıyoruz. Bir alış veriş merkezidergisinden daha çok aktüel içeriği ile toplumun her kesimine sayfalarında yerveren Nora Life Dergisi her sayfasıyla kaliteli bir eser olmuş. Nora Life,basın sektöründe de bir ilke imza atarak kurumumuzla yaptığı bu anlaşmasayesinde Aksaray’daki ve Türkiye'nin her köşesindeki okuyucularıyla hızlı birşekilde buluşacak. Nora AVM’nin Genel Müdürü Murat Bey ile ayrıca alış verişmerkezinde bulunan iş yerleriyle ilgili de bir çalışma yapmaktayız. Önümüzdekiaylarda ilimizin bu güzide alışveriş merkezindeki iş yerlerimizle uygun fiyatlıve hızlı erişim protokolünü imzalamayı umut ediyoruz” dedi.

PTT Baş Müdürü Ali İrfan Gönül, Nora AlışverişMerkezindeki değişim ve güzelliklerin toplum tarafından fark edildiğini de dilegetirerek “Nora AVM yeni yönetimi  vetakım ruhu ile kısa zamanda çok güzel bir ivme yakaladı, emeği geçenlere MuratBey’in şahsında teşekkür ediyorum”  diyekonuştu.

“İşbirliğimiz Genişleyecek”

Nora AVM Genel Müdürü Murat Şimşek de yaptığı konuşmadaNora Life Dergisi’nin Aksaray basınına yeni bir renk getirdiğine değinerek“Nora Life 3. sayısında içeriği ve kalitesiyle toplumumuzun beğenisini kazandı.Bizler Nora Life Dergimizi daha geniş kitlelere ve okuyucularına hızlı birşeklide ulaştırmak için PTT Müdürlüğümüzle bir çalışma yaptık ve bir ilke imza attık.Nora Life Dergisi, PTT iş birliğinde okuyucularıyla daha hızlı ve sağlıklı birşekilde buluşacak. PTT ile Nora AVM iş birliğini her alanda genişletereksürdüreceğiz”  ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.