Atamızı Rahmetle Anıyoruz

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, TürkiyeCumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının81’inci yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Atamızı Rahmetle Anıyoruz
08.11.2019 / 18:20 489

Atatürk’ündünyanın takdirini kazanmış kahraman bir asker ve saygın bir lider olduğunuifade eden İl Başkanı Altınsoy, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “GaziMustafa Kemal, üstün askeri dehası ve kararlı duruşuyla, başarılı bir komutanmilli belleğimizde ve dünya tarihinde saygın bir yer edinmiştir. Atatürk,önderlik ettiği istiklal mücadelesinin kazanılmasının ardından Cumhuriyetikurduğunu, daha sonra istikbal mücadelesine de önderlik ederek, ülkeyi muasırmedeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için yoğun bir gayret gösterdi. Türkmilleti, tarihi boyunca, yaşanan kahramanlık destanları ile Gazi Mustafa KemalAtatürk gibi büyük kahramanlar sayesinde nice zorlukları aşarak bu günlerekadar gelmiştir. Bunun en son örneği, yaşadığımız 15 Temmuz darbe gecesidir.Türk milleti, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu ülkeninve milletin huzuruna, istikrarına, istiklaline, meşru yönetimine, seçilmişmeclisine ve iradesine yönelen ihanet hareketini boşa çıkararak, kararlılığınıve kahramanlığını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. Bu şuurla bugünbizler, istiklal ruhuna ve kurtuluş felsefesine sıkı sıkı sarılarak,Cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini, aziz milletimizin hayallerinigerçeğe dönüştürmek için aynı heyecanla, azimle çalışmaktayız. Türkiye bugünbölgesinde yıldızı parlayan, örnek gösterilen bir konuma yükselmiştir. Dünya’damazlumların umudu olan Türkiye, ideal ve ilke ile yoluna devam etmektedir. Budüşüncelerle, vefatının 81. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi MustafaKemal’i ve tüm silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi tekrarşükranla ve rahmetle anıyorum.”

Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı