Vali Ali Mantı’dan Öğrencilere Anlamlı Tavsiyeler

‘Büyük hedeflere çok çalışılarak ulaşılır, sınırsızözgürlük yoktur.”

Aksaray Valisi Ali Mantı Ahmet Cevdet Paşa SosyalBilimler Lisesini ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali AliMantı, çok çalışmanın önemine dikkat çekerek alın teri dökülmeden hiçbir şeyinsahibi olunamayacağını söyledi. 

Vali Ali Mantı’dan Öğrencilere Anlamlı Tavsiyeler
17.10.2019 / 17:55 723

Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Vali Ali Mantı; özgürlüklerinsınırsız olmadığını vurgulayarak ‘Disiplin, irade, çalışma bu üç madde sizleriçin çok önemli bunlara dikkat edin ‘dedi.

Beraberinde Vali Yardımcısı Mustafa Türkcan, EmniyetMüdürü Murat Kolcu, Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, Özel İdare GenelSekreteri Ramazan Altundağ, Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan ve MilliEğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile ziyaret ettiği okulda öğrenim görenöğrencileri sınıflarında ziyaret eden Vali Ali Mantı günümüz gençliğininkarşılaştığı en önemli sorunların başında birçok cepheden kendilerinetaaruzların yapıldığını belirtti.

Değişik unsurlardan gelen bu taarruzlar karşısındagençlerin uyanık olmaları gerektiğini ifade eden Vali Ali Mantı; “Vatanınızamilletinize hizmet için çalışın, alın teri dökün, büyük hedeflere çokçalışılarak ulaşılabilir. Alın teri hiçbir zaman yerde kalmaz. Onun için herzaman sağlam durmalısınız ‘dedi.

Okul Müdürü Orhan Avan ve öğretmenlerle görüşerek birsüre sohbet eden Vali Ali Mantı ve beraberindeki heyet okul kütüphanelerinigezerek incelemelerde bulundu.

Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.