CHP'li Gençler Eğitim Aldı

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray Gençlik Kollarıüyeleri  Gençlik Akran ve Temel Siyaseteğitimi aldılar. 

CHP'li Gençler Eğitim Aldı
15.10.2019 / 17:33 417

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları üyelerigeçtiğimiz hafta sonu 2 gün boyunca eğitim aldılar. Aldıkları bu eğitimdeYoldaşlık kültürü, Cumhuriyet Halk Partisi tarihi, Sosyal Demokrasi, PartiTüzüğü ve Parti Programı CHP Parti okulundan gelen bir eğitmenle gençlereanlatıldı.

Etkin dinleme kuralları, vatandaş ile ilişkiler ve sosyalprojelerin faydaları gibi konularında işlendiği bu dersler de Cumhuriyet HalkPartisi yönetimi yerel ve genelde iktidara gelmek için gençlerin enerjisini vefikirlerini kullanmayı amaçlayarak gençlerini eğitimlerini hızlagerçekleştirmeyi hedefliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Gençlik KollarıBaşkanı İsmail Karaca yaptığı açıklamada şu konulara değindi:

"Aksaray Gençlik Akran Temel Siyaset eğitimimizihafta sonu gerçekleştirdik. İktidara giden yolun parti okulundan geçtiğini veParti Okulumuzdan aldığımız eğitimlerle daha bilimsel çalışmalar yapıp,halkımızla daha sıcak temaslar kuracağımızı öğrendik.

Yoldaşlık kültürümüzü geliştirmek, Parti tarihimiziöğrenmek, Tüzüğümüzü ve Parti Programımızı gençlerimize anlatmak üzere PartiOkulumuzdan gelip ders veren Çağlar Akay Hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Eğitimimiz sırasında deneyim konuşuyor bölümündeKırşehir’den şehrimize gelerek bizlere deneyimlerini aktaran ve mütevazikişiliği ile gençlerin gönlünü fetheden Kırşehir Belediye Başkanımız SelehattinEkicioğlu'na çok teşekkür ediyorum.

Eğitim boyunca bizleri hiç yalnız bırakmayan, bizleremaddi ve manevi destek veren İl Başkanımız Ramazan Koçak'a çok teşekkürediyorum.

Gençlik Akran Temel Siyaset eğitimimizi gerçekleştirirkenbizlere Annelerimizin yemeklerini özletmeyecek yemekler yapan ve çok büyükmanevi destek veren tüm kadın kollarımıza İl Kadın Kolları Başkanımız PelinYıldırım nezlin de çok teşekkür ediyorum.

İl Eğitim koordinatörümüz Ender Yavaş 'a ve EğitmenimizAhmet Altıntop'a vermiş oldukları emekler için çok teşekkür ediyorum.

Bizleri Beldesinde misafir eden ve kültürel mirasımızolan Kırkgöz ve Aziz Mercurius yer altı şehirlerini gezdiren Saratlı BelediyeBaşkanımız Zeki Türker'i çok teşekkür ediyorum.

Benim manevi mirasım akıl ve bilimdir diyen ÖnderimizMustafa Kemal Atatürk' ün izinde bilimsel yöntemlerle siyaset yapmak içinGençlik Akran ve Temel Siyaset eğitimlerimize tüm hızımızla devam edeceğiz.Gençlerimizle birlikte iktidara koşar adımlarla gideceğiz. Siyasetçilerimizigençleştireceğiz ve iktidara en yakın sürede geleceğiz. Buna ana kademeyönetimimiz ve Gençlik Kolları yönetimimiz yürekten inanıyor.

Bizlere emanet edilen Cumhuriyetimize ve ülkemize sahipçıkmak en temel görevimizdir ve bu görev uğrunda seve seve canımızı bileveririz. Bu emanete siyasetle ve siyaseti gençleştirerek sahip çıkacağız."ifadelerine yer verdi.

haber merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı