Mahallenizin Sigortacısı

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olanSigorta Cini Aksaray mağazasına Yenigün Gazetesi olarak misafir olduk veSigorta Cini hakkında genel bilgiler aldık.

Mahallenizin Sigortacısı
11.10.2019 / 10:59 1212

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri, NNGrubu’nun yatırımı olan Sigorta Cini, sigortacılık hizmetini mağazalaştıraraksigortanın kolay ulaşılır olmasını hedefliyor.2013 yılında başladığıyolculuğuna Türkiye genelinde şuanda 19 ilde 41 mağazada 200’e yakınçalışanıyla hizmet vererek önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.

Sigorta Cini mağazalarında, müşteri odaklı hizmete büyüköncelik veriliyor. Sigorta Cini mağazalarına sigorta ihtiyacı ile gelenmüşterilerin öncelikle sigorta ihtiyaçları kişiye özel olarak analiz edilerek,hangi ürünlere ihtiyaçları olduğu belirleniyor. Sunulan tarafsız danışmanlıkhizmetiyle, müşteriler kendi ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü bulmaimkânına sahip oluyor. Teklif aşamasında ise poliçe evraklarında bulunan tümdetaylar müşteriler için kolaylaştırılıyor; basit, kolay anlaşılır ve kafakarıştırmayan bir sigorta hizmeti sunuluyor. Sigorta Cini mağazalarındaAcıbadem Sigorta, AKSigorta, Allianz, AXA Sigorta, Anadolu Sigorta, AnkaraSigorta, Demir Sağlık ve Hayat, Doğa Sigorta, Dubai Starr Sigorta, ERGO, GulfSigorta, Güneş Sigorta, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Sigorta, Koru Sigorta,Sompo Japan, Unico Sigorta, Orient Sigorta, Ray Sigorta, Türk Nippon Sigorta veQuick Sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortaları, konut, zorunlu depremsigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi tüm sigorta ürünleri ile NN Hayatve Emeklilik’in hayat ve bireysel emeklilik ürünleri hakkında danışmanlıkhizmeti verilmektedir.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında birperakende sigorta mağaza zinciri olarak hizmet verdiklerini belirten, SigortaCini Genel Müdürü Erdem Aydınlı; “Mahallenizin Sigortacısı sloganıyla yolaçıktığımız günden itibaren yatırımlarımızı ve büyümemizi sürdürüyoruz.Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak ülke genelinde yenimağazalar açarak sigortayı hiç bilmeyen ve daha önce sigortaya sahip olmayantüketicileri sigorta konusunda bilinçlendirmek ve böylece sektöre yenimüşteriler kazandırmayı amaçlıyoruz .“şeklinde konuştu.

Müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününübelirleyerek Türkiye'nin en güvenilir 23 farklı sigorta şirketine ilişkinkarşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunduklarını kaydeden Erdem Aydınlı,"Herkesin bir sigortaya ihtiyacı var. Biz Sigorta Cini olarak Aksaraylımüşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerekTürkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmetisunuyoruz. Halkımızı profesyonel sigortacılık hizmetlerine erişiminiulaşılabilir kılarak, bu ürünlerden faydalandırmayı hedefliyoruz" diyereksigorta ihtiyacı olan herkesi mağazaya beklediklerini aktaran Aydınlı ” Buradada bizim en önemli özelliğimiz 23 sigorta şirketi ile çalışıyor olmamız. 23şirketin ürünlerinin tamamını müşterilerimize sunabiliyoruz. Bunu yaparken özelbir yazılım kullanıyoruz. 23 şirketin hem ürünlerinin içeriğini hem defiyatlarını 2 dakika içerisinde hazırlayarak bir karşılaştırma tablosu halindemüşterilerimize sunabiliyoruz.” dedi.

Aksaray’dakilerin Sigorta İhtiyacı İçin En Doğru AdresSigorta Cini

Sigorta Cini olarak; biri hayat/emeklilik (NN Hayat veEmeklilik) 22’si de hayat dışından (elementer) olmak üzere tam 23 şirketlemüşterilerine hizmet verdiğine değinen Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı;“Diğer bir deyişle tüketiciler söz konusu şirketlerin tüm ürünlerini SigortaCini mağazalarından satın alabiliyor. Hayat dışında birlikte çalıştığımız 22şirket, toplam prim üretimi bakımından sektörün yüzde 80’ini temsil ediyor.Şirket çeşitliliği nedeniyle ürün gamımız ve fiyat alternatiflerimiz de oldukçageniş. KOBİ’ler, araçlarının kasko ve trafik sigortalarına, iş yerleri veüretim tesisleri için gerekli sigortalara, çalışanları için sağlık ve kritikhastalıklar sigortalarına kadar ihtiyaç duydukları tüm ürünleri mağazalarımızdabulabiliyorlar. Hatta KOBİ’lerin gün geçtikçe artan siber risklere karşısigortaları da Sigorta Cini aracılığıyla satın alabilmeleri mümkün. Sigortauzmanlarımızla en uygun poliçeleri farklı şirketlerden bir araya getirip siziniçin en avantajlı paket haline getiriyoruz. Uluslararası bir şirketin ve satışsonrası hizmetlerin gücünü KOBİ’lerimize sunarak, onların ihtiyaçlarına uygunonlara özel paketler oluşturuyoruz” dedi.

Aksaray Mağaza Müdürü Lütfi Can Akbaş yapmış olduğuaçıklamada;” Bizlere Ereğlikapı Mah. Atatürk Bulvarı no 96/A Giriş Katı Aksarayadresinden veya 0382 999 16 10 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz ayrıca aksaray@sigortacini.com.trmail adresine de istek, talep ve şikâyetlerinizi bildirerek sorularınızı yöneltebilirsiniz.“dedi.

Haber Ali ŞENGÜL


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.