Güzel İşler Çıkardık

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. YusufŞahin, fiziki büyümeden akademik gelişime, sağlıktan şehir ve sanayi işbirliğialanına kadar uzanan geniş bir yelpazede, önemli çalışmaları hayatageçirdiklerini söyledi. 

Güzel İşler Çıkardık
09.10.2019 / 17:26 453

Şahin, daha önce çeşitli birimlerde idarigörevlerde bulunan akademisyenlerle öğle yemeğinde bir araya gelerek, kurumsalçalışmalara katkılarından dolayı “Teşekkür Beratı” takdim etti. Güzel işleriçoğaltmaya devam edeceklerini söyleyen Prof. Şahin, idari görevlerin bir bayrakyarışı olduğunu belirterek, “Arkadaşlarımızla farklı sürelerde ve farklıalanlarda çalışmalar yaptık. Şehrin hayvancılığının gelişmesi, şehir ve sanayiile işbirliğinin arttırılması, ortak eğitim, engelsiz kampüs, turizm, sağlık…İşbirliği içerisinde gayret ettik ve ortaya çok güzel işler çıktı. Herkese,kurumsal çalışmalarımıza sundukları çok değerli katkılar münasebetiyle teşekkürediyoruz” dedi. Yapılan konuşmanın ardından Rektör Şahin; Veteriner SağlıkUygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğündeki çalışmalarından dolayı Prof. Dr.İlker Çamkerten’e, Engelsiz Üniversite Birim Koordinatörlüğündekiçalışmalarından dolayı Doç. Dr. Emine Fırat’a, Mühendislik FakültesiDekanlığındaki çalışmalarından dolayı Prof. Dr. Semih Ekercin’e, Spor BilimleriFakültesi Dekanlığındaki çalışmalarından dolayı Prof. Dr. Hikmet Ün’e, TurizmFakültesi Dekanlığındaki çalışmalarından dolayı Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş’a,Üniversite Sanayi İşbirliği Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ÜniversiteTeknoloji Transfer Ofisi Müdürlüğündeki çalışmalarından dolayı Prof. Dr. MehmetEmin Kara’ya ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğündekiçalışmalarından dolayı da Doç. Dr. Yavuz Selim Çakmak’a “Teşekkür Beratı”takdim etti.

Yaptıkları her çalışmanın toplumsal katkısınaodaklandıklarını da kaydeden ASÜ Rektörü, aynı doğrultuda çalışmayısürdüreceklerini vurguladı.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı