Yeni Başarı Hikayelerini Yine Biz Yazacağız

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız,Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, “Birlik, beraberlik ve Kardeşlik İçinYeniden Yollara Düşme Vakti” mottosu altında gerçekleştirilen Kızılcahamam’daki29. istişare kampında önümüzdeki yeni dönemin yol haritasına dair kodları en netşekilde açıkladı.” dedi.

Yeni Başarı Hikayelerini Yine Biz Yazacağız
08.10.2019 / 17:13 550

Türkiye’yi her alanda şaha kaldıran bütün başarılıçalışmaları, yapılamaz denilen reformları gerçekleştirilemez denilen en devprojeleri, hep milletten aldıkları güçle yaptıklarını dile getiren İl BaşkanıHüseyin Altınsoy, “Ekonomiden insan haklarına, adliyeden güvenliğe, sağlıktanulaşıma, eğitimden sosyal devlet olmanın gereği olan değişim ve dönüşümlerekadar, her alanda Türkiye’nin çehresini yine milletimizle değiştirdik.”

Geçmişi şanlı zaferlerle dolu milleti baskılarla, yasaklarla,hizaya sokmaya çalışan tüm seçkinci anlayışların karşısında milletten aldıklarıgüç ve destekle dik durduklarını vurgulayan Başkan Hüseyin Altınsoy, “Vesayetinbelini milletle kırıp gelişme ve kalkınmanın dev hamlelerini milletimiz ilebirlikte gerçekleştirdik. İhanet çetelerine karşı milletle mücadele verip irademize,egemenlik hakkımıza göz diken cuntacı odaklara milletçe direndik ve destanyazdık. Yeni dönemde bu bağı dada da güçlendirecek, milletimizin gönlünde olmayıher türlü kazanımın üstünde gören bir anlayış içinde olacağız. Daha iyimakamlara gelmek için değil, toplumsal statümüzü yükseltmek için veyaegolarımızı veya çıkarlarımızı tatmin etmek için değil, hakkın rızası için,milletin sevinç ve mutluluğunu, refahını artırmak için, büyük Türkiye idealimizeher anlamda ulaşabilmek için durmayacağız. Büyük liderimizin, GenelBaşkanımızın da konuşmasında altını net bir şekilde çizdiği gibi, bu yenidenyapılanma sürecinde, çıkarını düşünenlerin, kişisel rant peşinde koşanların,kendisine şahsi istikbal üretmeye çalışanların bu çatı altına yeri yoktur veolmayacaktır.” dedi.

 AK Parti’yi AKParti yapan en önemli özelliklerden bahseden İl Başkanı Altınsoy, “AK Parti, süreklibir özeleştiri anlayışı içinde olup hata yanlışları sürekli muhasebe edip herdem yeniden değişimi, yeniden tazelenmeyi ve yeniden dirilişi başarabilen birdinamizme sahip oluşudur. İşte bu ruhla yeni dönemi idrak edeceğiz. Bu zamana kadarönümüze çıkan tüm engellere, oyunlara, iç ve dış kumpaslara rağmenhedeflerimize nasıl bir bir ulaştıysak, 2023 hedefimize de aynı ruhlaulaşacağız inşallah. Yeni umutların yegane adresi yine biz olacağız, yenibaşarı hikayelerini yine biz yazacağız. Birlik, dirlik ve kardeşlik içinde,Türkiye’yi daha müreffeh, daha aydınlık ve daha güzel yarınlara yine biztaşıyacağız. Çünkü bizim adımız AK Parti, çünkü bizim liderimiz Recep TayyipErdoğan! ” açıklamasında bulundu.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı