Ülkemizi Çağ Atlatan İcraatlara İmza Attık

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımızve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘aşk ile koşan yorulmaz’ sözünüşiar edinen AK Parti iktidarımız, ülkemizi çağ atlatan icraatlara imza attı”dedi.

Ülkemizi Çağ Atlatan İcraatlara İmza Attık
04.10.2019 / 17:56 754

Başkan Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Partiiktidarlarının Türkiye’nin makus talihini değiştirdiğini vurgulayan Aksaray İlBaşkanı Hüseyin Altınsoy, “Savunma teknolojisinden ilaç sanayine, ulaşımdanuzay yolculuğuna, sağlıktan eğitime, sosyal devlet anlayışından, sanata,nükleer enerjiden spora kadar her alanda akıl almaz atılımlar yapıldı. FETÖ vePKK başta olmak üzere terör örgütlerinin türlü engellemeleri ve yerliişbirlikçilerinin kumpaslarına rağmen destan yazan Türkiye, destansı yürüyüşünüher koşulda devam ettirmesini bildi” diye konuştu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘aşk ile koşan yorulmaz’sözünü şiar edindiklerini kaydeden İl Başkanı Altınsoy, “18 yılda ülkemizi çağatlatan icraatlara imza attık. Son üç yılda Aksaray’ımızda dahil 15 ilimizde sağlıkalanında dev adımlar atılarak şehir hastanelerini vatandaşımızın hizmetinesunduk. Ceddimiz Fatih Sultan Mehmet Han gemileri karadan yürütürken, dünyaliderimiz ise, denizin altından tüneller ve demiryolları geçirdi. Aksaray baştaolmak üzere Türkiye’nin bütün illerini bağlayan karayolları dünya standartlarınayükseldi.”

Türkiye’nin artık savunma sanayiinde söz sahibi olduğunuanlatan Başkan Altınsoy, “AK Parti iktidarımız öncesinde savunma sanayimizbüyük oranda dışa bağımlıyken, son 17 yılda bu oran yüzde 10’a kadar düştü.İnsansız ve silahlı hava araçları, Altay Tankları, Fırtına Obüsleri, PiyadeTüfekleri, uzun menzilli füzeler, MİLGEM kapsamında üretilen savaş gemileri,zırhlı muharebe araçları, ATAK helikopterleri dosta güven düşmana korkusalıyor. Sadece Batılı devletlerin çıkabildiği düşünülen uzaya da AK Partidöneminde uzandık. Göktürk 1 ve 2 uyduları uzaydan ülkemizin güvenliğinisağlamaya başlarken, teknolojide de baş döndürücü gelişmeler yaşadık.”

Türkiye’nin nükleer teknolojiye yine AK Parti dönemindetanıştığını ifade eden Başkan Hüseyin Altınsoy, “Türkiye’nin kalkınmasınıistemeyen dış güçler ve yerli ihanet odaklarının bütün kumpaslarına rağmenAkkuyu Nükleer Tesisi’nin yapımı sürüyor. Sinop’a inşaa edilecek nükleer tesisiçin önemli bir mesafe alınırken, Trakya bölgesinde yapılması planlanan tesisiçin de ciddi adımlar atıldı. 28 Şubat sürecinde üvey evlat muamelesi görenMüslümanlar kardeşlerimiz, AK Parti iktidarıyla birlikte gerçek özgürlüğünekavuştu. Hiç kimsenin yaşam tarzına müdahale edilmezken, kamusal alandakibaşörtüsü yasağına son verdik. Kapanma noktasına gelen imam hatip liseleriyeniden canlanırken, Kur’an kurslarımız da hafızlar yetiştirmeye başladı.”

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.