Hizmetlerimizle Tarih Yazıyoruz’

14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti’nin hizmetleriyle tarihyazdığını belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “18 yıldamilletimizin gönlünde taht kurduk. Türkiye, AK Parti döneminde zincirlerinikırdı, büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadı. AK Parti’miz inşallah Türkiye’ninumudu ve geleceğinin mimarı olmaya devam edecektir” dedi.

Hizmetlerimizle Tarih Yazıyoruz’
23.09.2019 / 13:02 1261

Milletin bağrından çıkan AK Parti’nin, kurulduğu tarihtenitibaren her daim kendisine milletin istikametine rotalar ekleyerek yolunadevam ettiğini belirten İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 18 yılda edinmiş olduklarıtecrübe ile Türkiye’yi 2023’e 2053’e ve 2071’e doğru taşımak için teşkilatıntüm kademeleri ile gece gündüz çalışacaklarını vurguladı.

AK Parti’nin Türkiye’nin geleceğini şekillendirdiği bukutlu yolda milletiyle birlikte yürüdüğünü kaydeden Başkan Altınsoy, “AK Partiülkeyi değiştirmiş, dönüştürmüş, geliştirmiş, insanımızın ve milletimizin refahseviyesini arttırmış her şeyden önemlisi yeniden bu milletin kendisine olan özgüvenini tekrar kazanmasına vesile olmuştur. Partimizde görev alan her bir davakardeşimiz ile hepimiz aynı şemsiyenin altındayız. Birimiz o mevkide ya da buyerde, birimiz o hizmette ya da bu görevde, hepimiz birlikte memleketimizingeleceğini inşa etmek için aynı ruh altında birleştik ve aynı samimiyetigösteriyoruz.” diye konuştu.

Yeni Türkiye’nin imar ve inşasının AK Parti’ninomuzlarında olduğunu aktaran İl Başkanı Altınsoy, konuşmasını şu şekildesürdürdü: “Şuan tarih yazıyoruz. Bugün farkında olmayabiliriz ama bizden 20 yılsonra, 30 yıl sonra, 40 yıl sonra tarih sayfalarında bugünün Türkiye’si altınharflerle yazıldığında bu teşkilata omuz veren kardeşlerimiz, kendi torunları,kendi nesilleri tarafından hayırla yad edilecek ve hepimizle gurur duyulacak.Biz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde2001 yılında kurulduğumuzda bu ülke ekonomik kara dehlizlerin içerisindeyıpranmak durumundaydı. Ekonomik darboğaz içerisindeydi. Geldiğimiz noktayabaktığımız zaman 18 yıldan bu yana Türkiye’de kim ne derse desin bir tarihyazılıyor ve bu tarihi elinde tutan, milletimize ve emeği geçenteşkilatlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.”

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.