Aksaray’ı Gururlandırdı

2018-2019 LGS (Liseye Geçiş Sınavında) 500 tam puan alarakTürkiye Birincisi olan Saadet Güney İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi AhmetBahadır Aral’ın bu büyük başarısı okulda düzenlenen törenle kutlandı. 

Aksaray’ı Gururlandırdı
16.09.2019 / 11:13 1321

Saadet Güney Ortaokulunda düzenlenen ödül törenine, AksarayBelediye Başkanı Evren Dinçer, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, ÖNDER Aksarayİmam Hatipliler Derneği Başkanı Kuddusi Bakar, okul idarecileri ve çok sayıdaöğrenci katıldı.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, öğrencilere hitabenyaptığı konuşmada yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilere ve eğitimcamiasına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak

“ Sizlerin arasından çıkmış olan LGS sınavında TürkiyeBirinciliğini kazanarak hepimizi gururlandıran Ahmet Bahadır Aral ağabeyinizitebrik etmek için bu programa katıldık. Bahadır ağabeyiniz Türkiye birincisiolarak sizlere emsal teşkil edecek. Sizlerde onu örnek alacaksınız.Derslerinize ona göre çalışacaksınız. İnşallah bundan sonraki senelerde sizleriniçinden çıkan Türkiye birincileri için geleceğiz onu tebrik etmek içingeleceğiz. Ben derslerinize çok iyi çalışmanızı öğretmenlerinizin veailelerinizin sözlerinden çıkmamanızı tavsiye ediyorum. Hepinize başarılardiliyorum.  Ayrıca Türkiye Birincisi olanAhmet Bahadır Aral kardeşimizin bu başarısında emeği geçen öğretmenlerimizi detebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, ÖNDER Aksaray İmamHatipliler Derneği Başkanı Kuddusi Bakar’da yaptıkları konuşmalarda İmam HatipOkullarının başarısına dikkat çekerek Türkiye Birincisi Ahmet Bahadır Aral’ı veemeği geçenleri tebrik ettiler.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve ÖNDER Aksaray İmamHatipliler Derneği Başkanı Kuddusi Bakar elde ettiği Türkiye Birinciliği ileAksaray’ı gururlandıran Ahmet Bahadır Aral’a çeşitli hediyeler vererekbaşarılarının devamını dilediler. Program, Şiirler ve müzik gösterisi ile sonaerdi.

Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.