Resmi İlan

..

Resmi İlan
09.09.2019 / 18:06 979

T.C. AKSARAY 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO: 2019/183 Esas

KAMULAŞTIRMA İLANI

KAMULAŞTIRILAN TAŞINMAZIN

İli                   :AKSARAY

İlçesi             :MERKEZ

Mah/Köyü      :ALAYHAN KÖYÜ

Mevkii            :DÖLEK

Yüzölçümü    :20.418,93

Parsel             :2527

Cinsi              :Tarla-Yol

KAMULAŞTIRMAYI YAPAN

İDARENİN ADI    :TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİŞİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

KAMULAŞTIRMANIN VE

BELGELERİN ÖZETİ: Kamulaştırmayı yapan davacı idare,malikleriyle cinsi ve niteliği yukarıda yazılı taşınmazın kamulaştırmabedelinin tespiti ve tescili için davacı idare tarafından mahkememizin 2019/183Esas sayısında dava açılmıştır.

Tebliği tarihinden itibaren 30 gün içerisinde idariyargıda iptal veya adli yargıda maddi hatalara karşı düzeltme davasıaçılabileceği,

Açılacak davalarda husumetin KARAYOLLARI GENELMÜDÜRLÜĞÜ’ne yöneltilebileceği,

30 gün içinde idari yargıda iptal davası açtığınızı veyürütmeyi durdurma kararı aldığınızı belgelemediğiniz takdirde kamulaştırmaişlemi kesinleşecek olup, mahkememizde tespit edilecek bedel üzerinden yukarıdabelirtilen maliki olduğunuz parselin belirtilen miktarın irtifak tesisi vemülkiyet kamulaştırmasının KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ adına tapuya tesciledilecektir. Mahkememizce tespit edilecek kamulaştırma bedeli adınıza AksarayVakıfbank Kültürpark Şubesine yatırılacaktır. Konuyu ve taşınmazı malındeğerine ilişkin tüm savunma ve delilerinizi tebliğ tarihinden itibaren 10 güniçinde mahkememize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir.

2942 Sayılı Kamulaştırma Yasasının 10. maddesinin 4.bendi uyarınca ilan olunur. 13/07/2017


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.