PAYLAŞ KURBANI ZİKRET MEVLA’YI

Verenel  Derneği  bir anlamlı çalışmayadaha imza attı.

Verenel  DerneğiAksaray İl başkanı Serdar Seyirden Kurban bayramının yaklaşması ile  Paylaş Kurbanı Zikret Mevla’yı sloganı ilehem yurt içi hem yurt dışı Kurban bağışı toplamaktadır. Kurban Fiyatlarımız şuşekildedir. Yurt içi, Arakan 750TL, Filistin ve Yemen 1100TL, Afrika ülkeleri590TL olarak belirlenmiştir dedi..    

PAYLAŞ KURBANI ZİKRET MEVLA’YI
01.08.2019 / 17:35 923

Verenel Derneği Başkanı Serdar Seyirden insanlarınihtiyaçlarına karşılıksız cevap vermek, insanı yaratılmışların en şereflisikabul ederek dil, din, renk, ırk ve her türlü diğer ayrımı yapmadan insanianlamda duygusal, maddi, manevi paylaşım iletişiminde bulunmaktayız.

Verenel derneği olarak, bu yılki vacip kurban organizasyonunu "Paylaş KurbanınıZikret Mevla’yı temasıyla gerçekleştirerek, bağışçılarımızın emanetlerini 10ülkedeki gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. İnsana Değer Veren Derneğiolarak 2019 vacip kurban organizasyonunu “Paylaş Kurbanını Zikret Mevlayı”sloganıyla Afrika, Asya ve  Ortadoğu’daki10 ülke gerçekleştirecek. Gönül coğrafyamızda, kardeşliğin; sevinç vetebessümlerle hayat bulduğu en güzel zaman dilimlerinden biri olan KurbanBayramı’na sayılı günler kala, siz de ‘Paylaş kurbanı Zikret Mevlayı  diyerek bu mutluluğa ortak olabilirsiniz.Verenel’e teslim ettiğiniz emanetlerle her kurban döneminde olduğu gibi, busene de hem yurt içinde hem de  binlercekilometre ötedeki yoksul kimselerin yolunuzu gözlediği umutlar olarak kalptenkalbe uzanan kardeşliği pekiştirebilirsiniz dedi..

Yardım ve bağışlarınız için  Albaraka Türk TR 1100 20300000564116000017 banka hesabına yapılabileceğini bildirdi.

Ulu Cami önünde stant kurduklarını belirten VerenelDerneği başkanı Serdar Seyirden vatandaşlarımızın bizzat ziyaret ederek bağışve faaliyetlerimiz hakkında bilgi alabilirler dedi.

Haber Ali Şengül


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.