Önder Genel Kurulu Toplandı

Önder Aksaray İmamhatipliler Derneği 9. Olağan GenelKurulunu 28 Temmuz Pazar günü gerçekleştirdi.

Önder Genel Kurulu Toplandı
30.07.2019 / 09:39 601

 Başkan, Yönetim veDenetleme Kurullarının belirlendiği Genel Kurulda Kuddusi Bakar güventazeleyerek yeniden Başkan seçildi.

Önder Aksaray Binasında yapılan Genel Kurul Hafız M. Ali  Savurmak’ın Kuran tilavetiyle başladı. İstiklalMarşı ve Divan teşekkülünün ardından; faaliyet raporu, gelir-gider tablosu vedenetleme kurulu raporu ibra edildi. Tek liste ile gidilen Genel Kurul üyelerinonayı ile kabul edildi.

Dilek ve temennilerden sonra yeniden güven tazeleyenBaşkan Kuddusi Bakar şu açıklamalarda bulundu; Mensubu ve Başkanı olmaktan onurduyduğum Önder Aksaray İmamhatipliler Derneğimize üyelerimizin teveccühü ileyeniden Başkan seçilmiş bulunmaktayım. Ben öncelikle kuruluşundan bugüneDerneğimize hizmet eden tüm Mezunlarımıza teşekkür ederim. Bugüne kadarYönetimimde görev yapan, görevi devreden ve bugünkü Genel Kurulumuzda yeniYönetim Kurulunda görev alan tüm kardeşlerime hizmetlerinden, gayretlerinden, samimibir şekilde istikamet üzere çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Amacımız kaldığımız yerden ilk günkü aşkla Öncü Nesilleryetiştirme gayretiyle yola devam etmektir.

Hiçbir Mezunumuzu ve Gençlerimizi ötekileştirmeden, Kuranve Sünnet çizgisinde birlik beraberlik içerisinde eğitimle ilgili en güzelçalışmaları yapmanın gayretinde olacağız.

Mezunu olduğumuz İmamhatip Okulları okuduğumuz dönemdebizlere maddi-manevi bir çok şey kazandırdı. Biz bugünden sonra yapacağımızçalışmaları ahde vefa olarak görmeli, minnet borcumuzu ödemenin gayreti içindeolmalıyız.

Bundan dolayı tüm Mezunlarımızın; Okullarımıza sahipçıkmalarını, genç öğrenci kardeşlerimize maddi manevi destek olmalarını, onlaradokunmalarını, hasbihal etmelerini istirham ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Genel Kurulumuzun hayırlaravesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Yeni Yönetim Kuruluma ve değerliüyelerimize teşekkür ediyorum.

Yeni Yönetim Kurulumuz şu şekilde oluştu.

Önder Aksaray Yönetim Kurulu (Asil)

1-Kuddusi BAKAR

2-M.Emin ÖZKARACA

3-Bayram ALTINSOY

4-Mesut ÇAKIROĞLU

5-İlhan DEMİR

6-Niyazi MARAŞLIOĞLU

7-Yasin SIR

8-Okan ÇELİK

9-Ramazan ATA

10-Mehmet KOCAGÖL

11-Salih ÖZDEMİR

12-Yaşar KARATAY

Denetleme Kurulu (Asıl)

1-Yılmaz AKBULUT

2-Niyazi ALÇAY

3-Mustafa DOĞAN

Yönetim Kurulu(Yedek)

1-Nusret TOSUN

2-Ahmet ÖZSOY

3-Kenan ÇELİK

4-Kemal BAYSAL

5-Kenan AKTAŞ

6-Murat DAĞ

7-Ahmet UYGUR

8-Murtaza BOZKURT

9-Yusuf ANAZ

10-İlhan ASLAN

11-Mürsel MARAŞLIOĞLU

12-H.Hasan YILMAZ

Denetleme Kurulu (Yedek)

1-Haydar DÜZGÜN

2-Mustafa SARAÇ

3-M.Ali SAVURMAK

Haber Yaşar Karatay


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı