ATSO BAŞKANLARINDAN İLÇELERE ZİYARET

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu BaşkanıCüneyt Göktaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ile Yönetim Kurulu üyelerinden oluşanheyet Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak ve Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen’ehayırlı olsun ziyaretinde bulunarak hasbihâl ettiler.

 

ATSO BAŞKANLARINDAN İLÇELERE ZİYARET
27.06.2019 / 11:14 986

Geçtiğimiz gün içerisinde yapılan ziyarette Aksaray işdünyamıza yönelik görüş alışverişlerinde bulunulurken ziyarete ilişkin açıklamayapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da;“Geçtiğimiz aylar içerisinde mazbatalarını alarak göreve başlayan ilimizin ikigüzide ilçesi Sultanhanı ve Eskil’e ziyaretlerde bulunduk. Değerli BelediyeBaşkanlarımız Fahri Solak ve Necati Belgemen ile hem ilçelerimizin sanayisi veekonomisi hem de Aksaray’ımızın geleceğine yönelik görüş alışverişlerindebulunduk.

Fahri Solak Başkanımızın Sultanhanı ilçemizde, NecatiBelgemen Başkanımızın da Eskil ilçemizde yapacak oldukları çok güzel projelerbulunmaktadır.  Aksaray’ın sanayisiilçeleriyle birlikte atar sözünden yola çıkarak bizlerde ilçelerimizinekonomisine ve sanayisine yönelik her daim çalışmalar yapıyoruz. MeclisÜyelerimizden birçok arkadaşımız Eskil ve Sultanhanından aramıza katılmaktadır.Onlarda sürekli olarak toplantılarımızda ilçelerimize yönelik yapılmasıgerekenler hakkında bizlere bilgi vermektedirler.

Aksaray yakın zamanda yüksek oranlarda büyüme hızınagireceğinden dolayı ilçelerimizdeki gelişmeler son derece önem arz etmektedir.Bu anlamda Değerli Belediye Başkanlarımıza düşen görevde daha fazlaartmaktadır. Yapılan ziyaretlerde bu konulara da değinerek kendilerinin hertürlü çalışmada sonuna kadar destek vereceklerini görme imkânımız oldu. Bunokta da son derece verimli ve güzel geçen ziyaretlerimizden ötürü bizleri en iyişekilde ağırlayan Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak ve Eskil BelediyeBaşkanı Necati Belgemen’e iş dünyamız adına bir kez daha teşekkür ediyor,hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz” Dedi.

 


  • ATSO BAŞKANLARINDAN İLÇELERE ZİYARET
  • ATSO BAŞKANLARINDAN İLÇELERE ZİYARET
Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.