SÜPER FİNAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

AksarayÜniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, spor ve sağlık alanındakiihtisaslaşma sürecine dair çalışmaların devam ettiğini, bu alanla örtüşenetkinliklere imkânlar ölçüsünde destek olmaya gayret gösterdiklerinibelirtti. 

SÜPER FİNAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
26.06.2019 / 18:56 1202

25-31Ağustos 2019 tarihleri arasında Aksaray’da gerçekleştirilmesi planlanan,“Hasandağı Yamaç Paraşütü Süper Finali” için hazırlık çalışmaları devam ediyor.Etkinliğin, İletişim ve Reklam Stratejisi Toplantısı, Vali Yardımcısı ŞahinBayhan Başkanlığı’nda, Aksaray Üniversitesi’nde (ASÜ) gerçekleştirildi.“Gökyüzünden Tarihe Yolculuk” sloganı ile bir dizi faaliyet düşündüklerinikaydeden Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, Aksaray’ı mümkün olan en iyi şekildetanıtmak istediklerini belirtti. Aksaray’da yamaç paraşütü ile alakalı yapılançalışmalardan örnekler veren Bayhan, “Amacımız, hem Aksaray’ımızı ulusal veuluslararası platformlarda tanıtmak, hem de şehrimizde hava sporu turizminigeliştirmektir” dedi. Süper Final süreci boyunca neler yapılabileceğine dairetkinlikler hakkında bilgiler de veren Vali Yardımcısı, kurumların buçalışmalara katkılarının önemli olduğuna dikkat çekti. ASÜ Rektörü Şahin de,ihtisaslaşma alanlarının spor ve sağlık olduğunu anımsatarak, “Bu alanlaörtüşen ve şehrimize katkı sunacak olan her çalışmaya, imkânlar ölçüsünde destekolmaya hazırız. İhtisaslaştığımız konuda alternatif fikirlerin ve projelerinoluşmasını önemsiyoruz” dedi.

ToplantıyaRektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Özçifçi ve Prof. Dr. Engin Deligöz, GençlikHizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan, Kültür ve Turizm Müdürü MustafaDoğan, Aksaray Kültür Turizm Üniversite Sivil Toplum Örgütleri İşbirliğiDerneği Başkanı Rasim Gül ile Yamaç Paraşütü Dünya Kupası Sorumlusu AbdullahKahraman katıldı.

Haber Merkez,


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.