VALİ ALİ MANTI GÜLAĞAÇ VE GÜZELYURT İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Ali Mantı, Gülağaç ve Güzelyurt İlçelerini ziyaretetti. Aksaray Valisi Ali Mantı Gülağaç ve Güzelyurt İlçeleri ile Gülpınar,Selime, Ihlara Beldelerini ziyaret etti. 

VALİ ALİ MANTI GÜLAĞAÇ VE GÜZELYURT İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ
20.06.2019 / 18:10 824

İlçe Kaymakamlarından bilgi alan Vali Ali Mantı ilçe vebelde belediye başkanları ile görüştü. Belediye başkanlarına hayırlı olsundileğinde bulunan Vali Ali Mantı sorun ve ihtiyaçların görüşüldüğütoplantılarda köy ve mahalle muhtarlarını dinledi.

Vali Ali Mantı beraberinde Vali Yardımcısı MustafaTürkcan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Emniyet Müdürü Ali Karabağ,Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri RamazanAltundağ, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mahmut Akkuş ile Gülpınar Kasabasındadüzenlenen sertifika ve sergi açılış törenlerine katıldı.

Gülağaç Kaymakamı Kadir Ulusoy ve ilçe protokol üyeleritarafından karşılanan Vali Ali Mantı İŞKUR ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğüişbirliğinde açılan kurslara katılan kursiyerlerin sertifikalarını verdi. SıfırAtık Projesi kapsamında Aksaray Valiliği himayesinde İŞKUR, Ticaret Borsası veAksaray Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi arasında imzalananprotokol ile açılan giysi tadilatçısı kursuna katılan kursiyerlerin yaptığıürünlerin sergi açılışını gerçekleştiren Vali Ali Mantı sergiyi gezerek tamamıkullanılmayan giysi ve çeşitli eşyalardan yapılan ürünleri inceledi. Vali AliMantı Kooperatif Başkanı Aysun Akkurt ve kooperatif üyesi kadınlar ilekursiyerleri tebrik etti.

Gülpınar Pazar esnafını ziyaret ederek hayırlı işlerdileğinde bulunan Vali Ali Mantı ziyaret ettiği bir esnaftan alışveriş yaptı.Beraberindeki heyet ile Gülpınar Belediyesini ziyaret eden Vali Ali MantıBelediye Başkanı Mustafa Baymışlıoğlu’nu ziyaret etti. Belediye hizmetleri hakkındabilgi alan Vali Ali Mantı Baymışlıoğlu’na ‘Hayırlı Olsun ’dileğinde bulundu.

Vali Ali Mantı daha sonra Gülağaç Kaymakamlığını ziyaretetti. Kaymakam Kadir Ulusoy’dan ilçenin sorunları hakkında bilgi alan Vali AliMantı İlçe Belediye Başkanı Faruk Teymen’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.Vali Ali Mantı Gülağaç İlçesi mahalle ve köy muhtarlarının katıldığı toplantıdamuhtarların taleplerini dinledi.

Vali Ali Mantı beraberindeki heyet ile sürdürdüğüziyaretleri kapsamında Selime Belediye Başkanı Levent Çevik ile Ihlara BelediyeBaşkanı Ahmet Dinç’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu. Belde belediyebaşkanlarından bilgi alan Vali Ali Mantı görevlerinde başarılar diledi.

Selime Kasabası ziyaretinde İŞKUR tarafından toplumyararına programı kapsamında park bahçe ve temizlik işlerinde istihdam edilenişçilerle ve çocuklarla bir süre görüşerek sohbet eden Vali Ali Mantı 1987yılında vatani görevini yaparken şehit düşen Hasan Atay’ın mezarını ziyaretetti. Tarihi Hasan Paşa Camisinde incelemelerde bulunan Vali Ali Mantı dahasonra Güzelyurt İlçesini ziyaret etti.

İlçe Kaymakamı Muhammed Tugay’dan bilgi alan Vali AliMantı ilçeye bağlı köylerin muhtarları ile sorun ve ihtiyaçların görüşüldüğütoplantıda bir araya geldi.

İlçe Belediye Başkanı Ünal Demircioğlu’na ‘Hayırlı Olsun’ziyaretinde bulunan Vali Ali Mantı yaptıkları ziyaret ve incelemelerde sorun veihtiyaçların belirlenmesi eksikliklerin giderilmesi noktasında görüşalışverişinde bulunduklarını devletin imkânları ölçüsünde vatandaşların vebölgelerin önceliklerine göre kamu hizmetinin sunulmasına gayretgösterdiklerini belirtti.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.