DENİZBANK İFTARI’NDA BULUŞTULAR

Denizbank Aksaray tarafındandüzenlenen iftar yemeği üst düzey yöneticiler ile üreticileri bir arayagetirdi. Oldukça keyifli geçen Denizbank’ın geleneksel iftar yemeğinde birarada olmanın keyfi yaşandı.

DENİZBANK İFTARI’NDA BULUŞTULAR
15.05.2019 / 14:31 626

Tarım sektörüne sunduğuyenilikçi ürünler ile bu alanda özel bankalar arasında en büyük pazar payınasahip olan DenizBank; taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirdiğiorganizasyonlar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka, 14.05.2019tarihinde iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösterenisimleri ile buluştu.

Türkiye'de ilk kez birözel bankada Tarım Bankacılığı Bölümü'nü kuran DenizBank, bugün itibarıylaTürkiye'nin 81 ilinde bulunan tarım şubeleri, yerel ekipleri ve yöreye özelhazırlanmış ürün ve hizmetleriyle sektöre önemli oranda finansal desteksağlıyor.

DenizBank,milli mesele olarak ele aldığı tarım sektörüne Türkiye'nin her yerinde, uzmanekipleriyle finansal destek sağlamanın yanı sıra tarıma gönülden bağlı birkurum olarak çiftçimizin hayatına 17 yıldır kesintisiz temas etmeyi sosyalsorumluluğu olarak görüyor. Bu kapsamdaher yıl iftar yemeği organizasyonları düzenleyen DenizBank ,14.05.2019tarihinde Ağaçlı Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğinde bölgede faaliyetgösteren üreticilerle   bir araya geldi. Düzenlenen iftar yemeğineDenizbank Genel  müdürlüğü TarımBankacılığı satış ve Performans Yönetim Bölüm müdürü Özkan AYAŞLI, Orta AnadoluTarım Bankacılığı Bölge satış müdürü Özgür İnan ÖZTÜRK ve Denizbank İl Aksarayşube müdürü Mustafa PEKER katıldı.

Herzaman ve her yerde üreticimizin yanındayız

İftar yemeğiorganizasyonunda tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan DenizBank DenizbankGenel  müdürlüğü Tarım Bankacılığı satışve Performans Yönetim Bölüm müdürü Özkan AYAŞLI , tarımı milli mesele olarak gören, çiftçiye en yakın,ihtiyaçlarını en iyi anlayan banka olma vizyonuyla çalışmalarına devamettiklerine dikkat çekti. Her zamanüreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerinibelirten Özkan AYAŞLI şöyle devam etti; “DenizBank olarak tarımın sadecefinansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyoruz. Artıkgeleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde bölgemizin tarıma yön verenisimleriyle bir araya gelmekten, Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktanmutluluk duyuyoruz. Ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığıtarımın bereketini paylaşmak, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destekolmak her zaman en öncelikli hedefimiz. Çiftçilerimize en iyi hizmetiverebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.”

Haber  Ali Şengül


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı