ATSO YABANCI MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Almanya’nın önemli sanayibölgelerinden olan Chemnitz’in Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB veEurochambres iş birliği ile yürütülecek olan “Türkiye-AB İş Dünyası DiyaloğuProjesi” kapsamında Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. 

ATSO YABANCI MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI
09.05.2019 / 14:10 629

Konya Ticaret Odasındanheyetle ATSO’ya gelen misafirler ilimizin sanayisi ve genel yapısı hakkında Odayetkililerinden bilgi alırlarken, Aksaray’dan duydukları memnuniyeti de dilegetirdiler.

Aksaray Organize SanayiBölgesi’ndeki bazı fabrikaları gezen Alman heyet, ilimizin sanayi noktasındaçok iyi konumda olduğunu, Mercedes gibi bir firmanın Aksaray’da olmasının daşehre her alanda önemli katkı yapacağının altını çizdiler.

Alman Heyetin projekapsamında odamızı ve sanayimizi ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirenATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklamada; “Kardeş odamızolan Konya Ticaret Odası ile birlikte TOBB ve Eurochambres iş birliği kapsamındayürütecek olduğumuz “Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Projesi” için Chemnitz’inTicaret ve Sanayi Odasından bir heyet Odamızı ziyaret etmişlerdir.

Şehrimiz ve özelliklesanayimiz hakkında kendilerine detaylı bilgi verilmiş ve Aksaray’ın ülkemizinönemli kesişme noktalarından bir yer olduğunu dile getirilmiş ve Odamızınbugüne kadar faaliyetleri hakkında da detaylı sunum yaparak şehrimizin yatırımpotansiyeli hakkında bilgi verilmiştir.

Aksaray’dan duyduklarınımemnuniyet ile uğurladığımız Chemnitz’in Ticaret ve Sanayi Odası ile Konya Ticaretheyeti ile projemizi en iyi şekilde devam ettireceğiz” Dedi.

 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı