GTOS TERAPİSİ AKSARAY’DA

Alanında Uzman Fizyoterapist Güdendede “Aksaray’ıYüzyılın Teknolojisi GTOS Terapi İle Tanıştırdık” dedi.

GTOS TERAPİSİ AKSARAY’DA
26.04.2019 / 15:08 1468

Güdendede yaptığıaçıklamada: Aksaray da sağlık alanında gelişmeler yakın zamanda oldukçahızlıydı. Özel hastaneler, tıp merkezleri ve muayenehane sayısı son zamandaarttı. Bu Aksaray için büyük bir şans ve birikimli hocaların Aksaray da kalmasıaçısından da iyi bir zemin çalışması olarak görülebilir. Devlet hastanesinineksikliği ise hissediliyor eğitim araştırmanın açılmasından sonra devlethastanesi kısmı da yeniden yapılacağı kanaatindeyim. Koruyucu fizyoterapi vefizyoterapi teknikleri noktasında da bizler yeniliklerle karşınızdayız.

Açıklamasınındevamında: Aksaray fizyoterapist kelimesini duyması ve bunun anlaması uzunsürmedi. Kimi fizyoterapist olacak olan çocuğundan dolayı kimi fizik tedavi verehabilitasyona gittiğinde fizyoterapist mesleğini duydu. Dünyanın en öndemeslekleri arasında seçilen fizyoterapistlik konusunda artık herkes bir şeylerbiliyor. Aksaray uzman fizyoterapistle olan çalışmaların Abdullah Güdendedeismi ile duyulması ve kanıksanması ile koruyucu fizyoterapi de Aksaray dayerleşti. Bunla da kalmayıp GTOS terapi gibi yüzyılın teknolojik cihazlarını daşehrimize kazandırdık. Aksaray gtos terapi denilince yine fizyoterapistAbdullah Güdendede isminin anılması bundan dolayıdır. Bizler bunları şehrimizebir hizmet borcu olarak görüyoruz. Aksaray ımız da sağlığın her alanında kendikendi yeten ve dahi il dışından sağlık için gelenlerin olması bizleriziyadesiyle memnun etmektedir. Bu yolda fizyomet sağlıklı yaşam merkezimerdivenin basamaklarından biriydi ve bu basamaktan sonra diğer basamaklariçinde girişim ve çabalarımız dün olduğu gibi bugünde aynı heyecanla devamediyor. Canlı yayınlar, röportajlar, köşe yazıları ve konferanslarım dabunlardan sürekli bahsetmemin sebebi ilk günkü heyecanla devam etmemdir.

Güdendede sonolarak: Yüzyılın teknolojisi olarak adlandırılan gtos terapi cihazının önemiyan etkisiz olması; iğne, ışın, ilaç içermemesidir. Bunun yanında kullanımalanı çok geniştir. Dünya bu tür yöntemlere muhtaç, fiziksel sorunlarda belfıtığı, boyun fıtığı, bel ağrısı, boyun ağrısı, sırt ağrısı, bel kireçlenmesi,boyun kireçlenmesi, tendinit ve ağrı şikayetlerinden sadece tek bir bakışaçısından ziyade kalıcı çözümler için komplike bir açıdan bakmak gerektiğinianlıyoruz. Gtos terapi Aksaray da bu yüzden bizim için bir avantajdır. Koruyucufizyoterapi de etkili olarak kullanılıyor. Bunun yanında egzersiz reçetesiiçinde önemli bir zemin oluşturuyor. Dedi

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.