ZİNGAT BANA EV BUL

Zingat akıllı emlak sitesi yöneticileri Aksaraylıemlakçılarla sabah kahvaltısında buluştular. Zingat İç Anadolu ve KaradenizBölge Müdürü Emrah Yılmaz, Zingat kıdemli portföy yöneticisi Burçin Bundur,Aksaray Emlakçılar Müşavirler Derneği Geçici  Başkanı Uğur Akbulut vedavetliler katıldı. Kahvaltıda Zingat’ın misyon ve vizyonlarına değinildi.

ZİNGAT BANA EV BUL
13.04.2019 / 18:10 304

Zingat İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Emrah Yılmazyapmış olduğu açıklamada; “Zingat.com un düzenlemiş olduğu Aksaray'daki emlakofislerini bir araya toplayıp hem sorunları dinlemek hem de dijital mecra ilealakalı neler yapabiliriz, ilanları nasıl ön plana çıkartabiliriz, bunlarlaalakalı bir kahvaltı etkinliğimiz oldu bu etkinlikte emlak ofislerini bir arayatopladık.

 Aksaray’da çokgüzel bir katılım oldu. Beklediğimizin üzerinde bir katılım oldu. ,Burada kiamacımız şu; artık dünyadaki en büyük firmalar dijital mecra firmalarıdır.Google gibi, Microsoft gibi dijital günümüzde çok önemli yer kaplıyor.

Artık insanlar kapı kapı emlak ofisleri dolaşmak yerinedaha çok dijital mecralar üzerinden istedikleri ilanı bulmak istiyorlar aslındakonforu bozmak istemiyorlar.

 Ya aplikasyonüzerinden ya da internet sitesi üzerinden Google'a yazarak istediği kriterlerievi bulmak amaçları. Biz burada emlak ofisi için çok önemli pazarnoktasıyız.  Müşterinin istediğinoktadaki evi direkt emlak ofisine çıkartıyoruz.

En önemli özelliğimiz şu zaten bizde bireysel kişilerilan veremiyor yani sahibinden kişiler ilan veremiyor. Gayrimenkule ihtiyaçduyan bireylere profesyonel danışmanlarla buluşturuyoruz.

 Bu sayede hembireyler gerçek değerinde ev satın alsın istiyoruz son kullanıcılarımız hem deemlak ofisleri bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de Profesyonel anlamda bumeslekleri yerine getirsinler amacımız bu.

Onun haricinde bugün yine programda anlattığımız Zingatbana ev bul servisi aslında bizim çok çok önem verdiğimiz bir servis. İnsanlarzamanlarının çoğunu istedikleri kriter deki evi aramak için geçiriyorlar iştebirçok mecraya giriyorlar. Birçok yerde dolaşıyorlar belli bir bütçeleri varOna göre bir ev arayışındalar ama çok aman harcıyorlar biz burada müşterininZingata girdiği andan itibaren müşterinin istediği kriter nedir? Biz müşteritalebini alıyoruz, o bölgede hangi emlak ofisinde o talebe uygun ilanlar varsaonlara yönlendiriyoruz.

 Aslında buradabirebir Emlak Ofisi de direkt ilgili ilanı ilgili müşteri ulaştırabiliyor.Burada direk hizmet veriyoruz amacımız buydu bu da oldukça iyi şekildeilerliyor. “ dedi.

Aksaray kıdemli portföy yöneticisi Burçin Bundur yaptığıaçıklamada : “Yaklaşık bir buçuk sene kadar önce Aksaray ilk giriş yaptığımızzaman burada daha insanlar Zingat’ın ne olduğunu bilmiyordu. En büyükavantajlarımız bir tanesi yurtdışı dönüşlerini gerçekten Zingat’ın çok ciddi orandayaptırabilmesi ve Aksaray’ında yurtdışı potansiyelinin de ciddi anlamda iyiolması. Bu sebepten biz Aksaray’da hızlı şekilde güzel bir yerde kendimizigörebildik.

Bölgedeki en büyük farklarımız daha doğrusu zingat.comolarak en büyük farkımız biz sadece gayrimenkul danışmanlarına hizmet eden birinternet platformuyuz.

 İlk başladığımızgünden beri hiçbir tıklama kaygısı olmadan bireysel ilanlara izin vermedenyolumuza devam ettik.

Aksaray bölgede de bir buçuk senede birinci emlakplatformu halindeki yerimizi aldık bu bizim için çok güzel keyifli birçalışmaydı.

Bugün için de çok hiç beklemediğimiz kadar ciddi birkatılım oldu gelen bütün emlak ofislerine teşekkür ediyorum. “ dedi.

Haber Ali Şengül


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı