TÜMSİAD KARDEŞ KURULUŞLARI İLE BULUŞTU

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Aksaray şubesiyapılan genel kurul sonrası görevi devir alan yeni yönetim İbrahim ULUSOYBaşkanlığında Yönetim Kurulu ile birlikte kardeş kuruluşları olan  Beşir Derneği ve Semerkand Vakfına nezaketziyaretinde bulundu.

TÜMSİAD KARDEŞ KURULUŞLARI İLE BULUŞTU
11.04.2019 / 18:23 238

Beşir Derneği ziyaretinde bilgi veren Beşir Derneği başkanı Mustafa YILMAZ halihazırda Aksaray içerisinde Tespit edilen ihtiyaç sahipleri için aylık rutinolarak yapılan erzak yardımları ve yılda iki kez yapılan kıyafet yardımlarınınyanı sıra yurt içi ve yurt dışında her gün hizmet veren aşevi ve ekmekfırınlarından bahsetti. Yeni dönemde karşılıklı devam eden işbirliğinin artaraksürdürülmesi temennisi ile ziyaret sonlandırıldı.

Semerkand Vakfı ziyaretinde ise Semerkand Vakfı başkanıÇetin TURGUT yayıncılık bünyesindeki yayınevlerinin günümüzün öncelikli veönemli konuları ile ilgili “her yaşa uygun yayınların geleneksel ilkelere bağlıkalarak toplumun ahlaki değerleri ile örtüşen yayınları ve başta eğitim olmaküzere  genel konu başlıklarında fikir alışverişiyapıldı. 

Birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olan şu günlerdeamaçlarının toplumsal sorunlara çözüm üretmek, yarının gelecek nesillerinisağlam temeller üzerine ahlaklı nesiller inşa edilmesi için; Heyecanımızı veenerjimizi hedeflerimiz doğrultusunda seferber etmek en önemli sermayemizolurken, bizleri gelenekten geleceğe taşıyan değerlerimizde en büyükpotansiyelimiz olacaktır; Çünkü, küresel güçler karşısında yılmayan veyorulmayan güçlü bir Türkiye’nin ebedi var olabilmesi için, kucaklayıcı tavrımızlaayakları yere sağlam basan bir sivil inisiyatif anlayışı, bu yapının omurgasınıteşkil etmektedir .Onun içindir ki, rüzgara göre yön değiştirmeden bu vatanınasli unsuru herkesi paydaşımız kabul edecek, hedeflerimiz doğrultusundageliştireceğimiz sağlam fikirlerle varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı