GÖKTAŞ EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu BaşkanıCüneyt Göktaş, 31 Mart Yerel Seçimleri ve ekonomiyi değerlendirdi. 

GÖKTAŞ EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ
02.04.2019 / 11:34 1640

ATSO tarafından yayınlanan ve Yönetim Kurulu BaşkanıCüneyt Göktaş’ın imzasını taşıyan, yazılı basın açıklamasında; Türkiye 31 MartYerel Seçimlerinin ülke genelinde tamamlanarak yeni bir döneme girilmiştir.Ülkemiz genelinde yaklaşık 4,5 yıl boyunca herhangi bir seçim dönemiolmayacağından dolayı artık Devletimizin ve İş Dünyamızın hedef noktası ekonomiolmalıdır.  Türkiye Odalar ve BorsalarBirliği Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu yerel seçimlerin hemen sonrasında budurumu gündeme getirmiş ve Türkiye’nin kesintisiz bir icraat dönemine girmesigerektiğinin altını çizmişti.

Aksaray İş Dünyası olarak bizlerde TOBB Başkanımızın bumesajına kulak verip devletimizin de attığı adımlar ile üreten, ürettiğinipazarlayan ve ihraç eden bir sanayi anlayışı içinde olmamız için çalışmalaryapacağız. 

Cumhuriyet tarihinin en büyük İstihdam Seferberliğinin deiş dünyamıza getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak tüm sanayici ve işadamlarımızın üretime odaklanmalarını sağlayacak adımlar atacak Aksaray’ınihracat rakamlarının en üst seviyelere gelmesi için çalışacağız.  

Biliyoruz ki ekonomide yaşanan durgunluklar,sanayicilerimizin yeniden üretime geçmesi ve artırması, Devletimizin desanayicilerimize yeni teşvik ve destekler sunması ile önceki yıllarda kiyaşanan büyümeler ile son bulacaktır.

Herhangi bir karamsarlığa kapılmadan, Bahar’ındagetirdiği sevinç ve mutluluk ile bu dönemi çok iyi atlatmalı ve ülkemizeAksaray olarak en iyi katkıyı sunmalıyız.

Bugüne kadar iş dünyasının yanında olan Aksaray Ticaretve Sanayi Odası bundan sonraki süre zarfında da tüm üyelerimiz ile birliktesanayici ve iş adamlarımızın yanında olacaktır.

Gelecek Türkiye’nin Sanayi Kentini Aksaray’da inşaediyoruz vizyonumuzdan ayrılmadan Ortak Aklın Gücüyle hareket edeceğimizinbilinmesini istiyor tüm iş dünyamıza bu yolda başarılar diliyor, 31 Mart YerelSeçimlerinin de başta şehrimiz olmak üzere ülkemize hayırlar getirmesinitemenni ediyorum” Denildi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.