AŞKLA KOŞAN YORULMAZ

Ak Parti Heyeti  31 Mart Yerel Seçimlerine Sayılı Günler Kala EsnafZiyaretlerine Ara Vermeden Devam Ettiklerini belirterek ilimize ziyarettebulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank, Çevre ve ŞehircilikBakanımız Murat Kurum ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun Ak Parti  Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer’inprojelerinin destekçisi olduklarının sözünü verdiklerini ifade ederek DurmakYok Hizmete Devam dediler.

AŞKLA KOŞAN YORULMAZ
23.03.2019 / 19:41 1045

Ak Parti Milletvekilleri İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu,Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti Belediye Başkan Adayı EvrenDinçer, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Belediye Meclis Üye Adaylarıve İl Yönetimi 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala esnaf ziyaretlerineara vermeden devam ediyor.

Yaptıkları esnaf ziyaretlerinde Ak PartiBelediyeciliğinin önemine değinerek Yaparsa yine Ak Parti Yapar açıklamalarındabulunan Ak Parti heyeti gönüllere talip olduklarını dile getirdiler.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Ak PartiBelediye Başkan Adayı Evren Dinçer esnaf ziyaretlerinde yaptığı açıklama da:”Arkadaşlarımızla birlikte esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Girmedik gönülçalmadık kapı bırakmıyoruz. Ziyaretlerimize aralıksız olarak devam ediyoruz.  Hızlı bir seçim süreci içerisindeyiz.  Hizmet etmek istiyoruz. Ak partibelediyeciliğini hizmetle halkımızla taçlandırmak istiyoruz.

İlk başta muhalefet partilerinin şahsımda tanınmıyor,bilinmiyor, Ankara’dan geldi, eli çantalı gibi argümanlarla yanlış algı yapmayaçalıştılar. Ben Aksaraylıyım Aksaray’ın yetiştirdiği bir bürokrat olarakAnkara’da görev yapmakta idim.   Zaman geçtikçe, vatandaşlarımız bizi daha iyitanıyınca bu argümanlar pozitif yönde değişti. Şuan gelinen noktada tanınırlıkbilinirlik konusunda ki durum tamamen açıklığa kavuşmuş durumda. Bizprojelerimizi açıklayınca vatandaşlarımız da gördüler ki bu başkan adayı şehribiliyor, sorunlarına vakıf ve çözüm getirecek. Bu da bizi destekledi ve şimdigönüllere girmemizi sağladı.  31 Mart’tansonra Allah nasip ederse göreve geldiğimizde gerçekçi, Aksaray’ın sorunlarınavakıf, çözüm getirecek, samimi, güvenilir ve gayretli bir belediye başkanıprofili ile karşılaşacaklar. Umut vadeden değil, iş yapan bir başkan olacağız.Tasarrufa önem veren, şehrin önceliklerini sıralayan, bir belediye başkanıgörecekler. Şehrimizi bakanlarımız ziyaret ediyor, her biri bizim projemizesahip çıkarak Aksaray’ın gelişmesi ve ilerlemesi noktasında 31 Mart’tan sonraher türlü desteği vereceklerinin sözünü verdiler. Ak Parti iktidarımızlabelediyeciliğimiz bir araya gelince söz verdiğimiz hizmetlerin hepsiniyapacağız. Ak Parti belediyeciliğinin önemine değinerek yaparsa yine Ak Partiyapar sloganıyla şehrimize hizmet getirmenin gururunu yaşayacağız. “dedi.

Ak Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu: “Seçimçalışmalarıyla ilgili olarak seçime bir hafta kaldı. Hemşerilerimizi ziyaretediyoruz. Sıkmadık el çalmadık kapı girmedik gönül bırakmıyoruz. Bütüngayretimizle 31 Mart’a odaklandık. 31 Mart yerel seçimleri ülkemiz açısındanbüyük önem taşıyor“ dedi.

Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz; Ak Partibelediyeciliğinin gönül belediyeciliği olduğuna dikkat çekerek CumhurbaşkanımızRecep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ak Parti belediyeciliğinin  Türkiye ve Aksaray açısından  hizmet odaklı olarak çok yüksek düzeyegeldiğini  Halka hizmet hakka hizmetanlayışı ile  gece gündüz demedençalıştıklarını ifade ederek 31 Mart yerel seçimlerinin gerek içerde gerekse  dış güçler açısından takip edildiğinin  önemine değinerek 31 Mart yerel seçimlerinin  bir beka seçimi olduğunu ifade etti.

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy: “ Ak Partiteşkilatları olarak milletvekillerimizle, belediye başkan adayımızla 120 gündürsahadayız. Son 1 haftaya geldik. Allah nasip ederse 31 Mart akşamı 22 belediyemizide halkımızın teveccühü ile almayı hedefliyoruz. Gece gündüz çalıştık, boşdurmadık. Aşkla koşan yorulmaz diyor Cumhurbaşkanımız. Biz de yorulmadık amason günlere doğru ziyaretlerimizi daha da sıklaştıracağız. Bu aradaulaşamadığımız ziyaret edemediğimiz mutlaka hemşerilerimiz vardır. Biz onlardanşimdiden özür diliyoruz. Çünkü çok yoğun bir tempo yakalamamıza rağmen veçalışmamıza rağmen gidemediğimiz ulaşmadığımız gönüllerini alamadığımızhemşerilerimiz mutlaka olmuştur elini sıkamadığımız, kapısını çalamadığımızhemşerilerimizin de bize destek vermelerini özellikle rica ediyoruz.Kendilerine şimdiden destekleri için teşekkür ediyoruz. “dedi.

Esnaflar yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dilegetirerek şu ifadeler de bulundular: “ Allah razı olsun. Ayaklarına sağlık. Bizşunu istiyoruz ayrışmayalım, ulaşalım birbirimize hep bir arada olalım. “dedi.

Haber YaşarKaratay


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.