BAŞKAN YAZGI’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Aksaray Ağaç İşleriOdası Başkanı Mesut Konuk ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetAksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ’ya nezaket ziyaretinde bulunarak 5yıllık görevi sürecinde Aksaray’a yaptığı hizmetler için Teşekkür etti.

BAŞKAN YAZGI’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
23.03.2019 / 12:31 1453

Oda Başkanı MesutKonuk açıklamasında Başkan Yazgı’nın şehre ve sanayi esnaflarına yönelik çokönemli hizmetler gerçekleştirdiğinin altını çizerek “ Belediye başkanımızasanayicilerin temsilcisi olarak Aksaray’ımıza kazandırdığı devasa projelerdendolayı ve en önemlisi Sanayi projesinden dolayı Teşekkür edelim istedik. Sanayiprojemiz devam ediyor inşallah tamamlanıp açılışını da beraber yaparız.

Görev süreniz boyuncasanayi esnafımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve değerden dolayı sanayiciesnafımız adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olduğunuzu bizbiliyoruz. Bunu her zaman hissettik. Gönül isterdik ki bir dönem daha beraber olalımama nasip takdir böyleymiş. İnşallah başkanımızı daha iyi noktalarda görürüz.Bir kez daha tüm sanayi esnaflarımız adına yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayıTeşekkür ediyorum.”

Başkan Yazgı, 5 yıllıkgörevinin sona erecek olmasından dolayı kendisine yapılan ziyaretlerin çokdeğerli olduğunu ifade ederek şunları söyledi “ Diyorum ki 5 yıl içinde negüzel izler bırakmışım. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi gönüllere girebilmişizki, kimse ziyarete silah zoru ile gelmez. Kimse bunu zorla yapmaz. Ama sizlergelip böyle güzel bir şekilde duygularınızı dile getirince beni çok mutluediyorsunuz. Önce Allah razı olsun Teşekkür ederim.

Benim 5 yıllık görevsüremde en güzel projem sizlerle beraber uğraştığım sanayi projemdi. Eğer baştaAğaç İşleri Odası Başkanı olarak siz ve diğer oda başkanları inanmasaydı bizanlatamazdık. Sizler hem projeye inandınız hem TOKİ’ye güvendiniz bizimanlattığımızın esas iç boyutunu esnaflarımıza sizlerin anlatması oldu. Bu aynızamanda bizim için bir itici güç oldu. Hep dedik ki sanayi esnafımız bizim içinçok önemlidir. Orada çalışan emek veren insanlar öncelikle bu işi alacak dedik.O zaman 1950 dükkânla başlamıştık fakat maalesef 300 arkadaşımız bir başkatercihte bulundular. Projemiz 1620 dükkân olarak şu anda devam ediyor. Keşkeonlarda dâhil olsaydı şimdi böyle bir sıkıntı yaşanmasaydı.

Çevre ve ŞehircilikBakanımız geldi. Bakanımızda bu iş için gayet olumlu bir şekilde bu işin devamettiğini projenin inşallah biteceğini söyledi. Geri kalan arkadaşlarımızdainşallah ilerleme alanı olacak biliyorsunuz. Zaten alan çok büyüktü. İlerlemealanının artık ikinci etabında bir değerlendirme yapacağını iletti. Bizdesöyledik bunun beklendiğini hem açık alancılar hem de ikinci etap için bunlarbekleniyor. Gerçekten olumlu pozitif şeyler söyledi. Bizleri mutlu ettiinşallah benimde istediğim buranın bir an önce bitmesi ve sizlerin de bir anönce oraya yerleşmeniz. Sonra güzel hizmetlerde bulunmanız. Bizde inşallahoraya gelip çayınızı içmeyi arzu ediyoruz.”

Yapılan görüşmeninardından Ağaç İşleri Odası Başkanı Mesut Konuk, Belediye Başkanı Haluk ŞahinYazgı’ya ağaç ürünlerinden özel olarak yapılmış Nazar ayetini hediye etti vebundan sonraki hayatında  başarılardiledi.   


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.