KURUL ZİYARETLERİNE BAŞLADI

7.Dönem TOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kuruluziyaretlerine başladı. Göktaş, “Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler her zamansizlerin destekçiniz olacağız. Yeter ki siz kadınlarımıza dokunan yaratıcı,sürdürülebilir, yapıcı, uygulanabilir, istihdam artırıcı projelerlegelin." 

KURUL ZİYARETLERİNE BAŞLADI
23.03.2019 / 19:28 792

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aksaray KadınGirişimciler Kurulu Başkanı Berrin Özan, Başkan Yardımcıları Sedef Özdal, TuğbaBozkurt, Yasemin Akın ve İl İcra Komitesi üyeleri, yapılan seçimlerin ardından,ilk ziyaretlerini Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Cüneyt Göktaş ve ATSOMeclis Başkanı Fatih Tekin’e gerçekleştirdi.

Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan HüseyinÜnver’de kadın girişimcilere eşlik etti.

Başkan Özan, ziyarette yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı,Kadın Girişimciler Kurulu olarak öncelikli hedeflerinin; kadınların gücünü vepotansiyelini ortaya çıkaracak projeleri hayata geçirmek ve kadın istihdamınınönünü açacak girişimlerde bulunmak olduğunu kaydetti. Özan, bu konuda başta enbüyük destekçileri ATSO ve Ticaret Borsası olmak üzere ilgili bütün STK’lar,kurum ve kuruluşlarla irtibat ve istişare içinde bulunacaklarını söyledi.Teşekkür etti.

“Yeni Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi KamuoyundaTakdir Gördü”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret veSanayi Odası (ATSO) Başkanı Cüneyt Göktaş, yeni umutlarla, yeni adımlarla yolaçıkan 7. Dönem Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı ve yönetimkurulu üyelerine, sosyal farkındalık çalışmaları ile birlikte yenilikçi ve çağauygun teknolojik projeler üretmeleri tavsiyesinde bulundu. Oda olarak her zamankadın girişimcilerin destekçisi olacaklarını söyleyen Göktaş, yeni dönemdeoluşan Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yönetiminin kamuoyunda takdirile karşılandığının altını çizdi.

Başkan Göktaş, "Kadın girişimcilerimizin bubirlikteliğini görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. İnanıyorum ki yeni dönemdebirlik ve beraberlikle hep birlikte çalışan üreten tüm kadınlarımız adına güçlüve ses getiren faaliyetleri hayata geçireceğiz. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasıve Hamit Özkök başkanımız nezdinde Ticaret Borsası olarak toplumu kuran sizgirişimci kadınlarımızla birlikte hep beraber başarılı projelere imza atacağız”dedi. 

 ATSO BaşkanıCüneyt Göktaş, Yeter ki siz kadınlarımıza dokunan yaratıcı, sürdürülebilir,yapıcı, uygulanabilir, istihdam artırıcı projelerle gelin diyerek kurulaçalışmalarında başarılar diledi.

“Kadın Girişimciler Olarak Tüm Çalışan Kadınlarımız AdınaÜzerinize Büyük Görevler Düşüyor” 

ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin ise, Başkan Berrin Özanve ekibine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kadın Girişimciler olarak kendilerine büyük görevler düştüğünü ifadeederek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kadın girişimciler olarak iş hayatındatemsilen tüm çalışan kadınlarımız adına üzerinize büyük görevler düşüyor.Diliyorum ki kadın girişimcilerimiz ve genç girişimcilerimiz, yaptıklarıçalışmalarla iş dünyasının rol modelleri olsun. Aksaray iş dünyasında kibaşarılar kadın ya da erkek değil, başarı örnekleri olsun. Kaynaklarımızı en azdüzeyde kullanarak başarıya ulaşmalıyız. Bizlere getirdiğiniz her öneriyiçözümüyle beraber getireceksiniz ki talep eden olmadan, beraber bir başarıyaimza atalım.  Her zaman destekçiniz.Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.