HEP BİRLİKTE KATMA DEĞERİ YÜKSEK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

TOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu, seçimlerinardından ilk aylık toplantısını ATSO toplantı salonunda   gerçekleştirdi. 

HEP BİRLİKTE KATMA DEĞERİ YÜKSEK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ
21.03.2019 / 18:54 805

Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, birlik veberaberlik mesajı verdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından kadıngirişimciliğin artması ve kadınların ülke ekonomisinde daha aktif rol almalarıiçin oluşturulan ve bu kapsamda Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) veAksaray Ticaret Borsası iş birliğinde faaliyet gösteren Aksaray KadınGirişimciler Kurulu üyeleri Başkan Berrin Özan, başkan yardımcıları, ATSOYönetim Kurulu üyesi Hasan Hüseyin Ünver koordinatörlüğünde ilk toplantısınıgerçekleştirdi.

Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu’nun ilk aylıktoplantısını takip eden ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Ünver, yenidönemde KGK ‘nun çalışma esasları hakkında  başkan ve üyeleri bilgilendirdi, yeni dönemde çalışmalarında başarılardiledi.

Toplantıda İl İcra Komiteleri görev dağılımındabulunuldu, yeni faaliyetler ve projeler ile ilgili kararlar alındı.

“Tüm kadınlarımızadokunacağız” 

TOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı BerrinÖzan, yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik mesajları verdi.  

Yeni dönemde Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu Başkanıseçilen Özan, Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu'nun içinde 2010 yılından buyana görev aldığını söyleyerek, başkanlık seçimi süreci içerisinde kendisi ilebirlikte göreve gelen yeni üyeler adına, ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, AksarayTicaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve ATSO YönetimKurulu üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti. 

Özan, ülkemizin ve ilimizin zenginleşmesi için kadınlarınekonomide ki aktif rolünün önemine değindi.

ATSO koordinatörlüğünde daha önceki Kadın GirişimciKurullarının çok önemli ve başarılı işlere imza attıklarını söyleyerek,teşekkür etti.

Yeni dönemde yollarına yeni kurulla birlikte bubaşarıları   daha da   artırarak devam edeceklerini söyleyen Özan,“  Başta bizden desteklerini esirgemeyenAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Cüneyt Göktaş, Ticaret BorsasıBaşkanımız Hamit Özkök  ve odalarımızınsaygıdeğer yönetim kurulu üyeleri ve çalışanları ile  Aksaray’da kadın girişimcilerimizin  ekonomiye katkılarını ön plana çıkartarak,onları temel konularda bilgilendirmek, işlerinde yeni fırsatlar yaratmalarıiçin teşvik etmek ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla ekonomikamaçlı  faaliyetler dışında Aksaray’ımıziçin üretime, istihdama ve şehrimizin tanıtımına öncelik vereceğimiz proje veçalışmalarla birlikte  sosyal faydayaratmak amacıyla da katma değeri yüksek işlere imza atmak için  hep birlikteelimizden geleni yapacağız. Kadınlarımızın toplumda kendine yetebilir bir bireyolarak yer alması, üretkenliğini, toplumsal saygınlığını, özgüveninikazanabilmesi için tüm kadınlarımıza dokunacağız” dedi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.