SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TAN

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesiMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli “DEVLET VE MİLLETBULUŞMASI MİTİNGİ" için 15 Temmuz Milli İrade Meydanında Aksaray halkınahitap etti.

SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TAN
14.03.2019 / 18:19 383

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Bahçeli “Aksaray'ınCumhur İttifakı kapsamında olmadığını hatırlatarak "İttifak yapmasak dabirbirimize hürmeti eksik etmeyeceğiz. Cumhur ittifakı, Türkiye'dir, tarihindoğru yerindeki duruştur” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli;“17 gün sonra yapılacak mahalli idareler seçimleri öncesi sizlerle bir arayagelmekten, kucaklaşmaktan çok bahtiyarım. Aksaray ilim şehridir, Aksaray irfanşehridir, Aksaray kahramanlığın şehridir. 31 Mart seçimlerinin ülkemize, milletimize,Aksaray’ımıza ve elbette milli bekamıza hayırlara ve güzelliklere vesileolmasını Rabbim ‘den niyaz ediyorum. Aksaray olmazsa hep bir eksik kalırız, hepgeriye düşeriz. Bu nedenle Aksaray yüz akımız, gönül sarayımızdır. Aksaray 31Mart’ta kaderine, geleceğine inanıyorum ki yüksek bir iradeyle sahipçıkacaktır. Sefer bizden ise, zafer Allah’tandır. Bugün 14 Mart TıpBayramı’dır. Hastalara şifa arayan, sağlıklı bir hayat için hizmet veren baştahekim ve hemşirelerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nıtebrik ediyorum” dedi.

Beka için milli karar Cumhur için istikrar...

Lider Bahçeli; “Sağduyunun birlikteliği 'Cumhurİttifakı'dır. Aksaraylı kardeşlerimize her zaman güvendim. Zillete 'dur'diyenler bu meydanlarda buluşmuş. Cumhur, Aksaray'ın yiğit gönlünde anlambulmuş.

AK Partili kardeşlerimizle biriz, beraberiz. Bu nedenleüslubumuza azami dikkat edeceğiz. Nezaketi elden bırakmayacağız, kırıcıincitici olmayacağız.

Cumhur İttifakı mili hedeflerin ana kulvarı, anakaragahıdır.

Cumhur İttifakı, Türkiye'dir, tarihinin doğru yerindeduruşudur, zillet itiffakını oluşturan CHP'si HDP'si İP'i SP'si devamlıdedikodu yapıyor, fitne ve fesat çıkarıyor.

Zillet ittifakı, PKK ile birlikte yürüyor. AzizAtatürk'ün kurduğu partinin acıklı durumuna bakar mısınz? CHP, rotayı iyiceşaşırmış durumda...

Bunlar aklını oynatmış, yollarını şaşırmış, ihanetialenileştirmiş...

CHP'ye oy veren kardeşlerim PKK'ya mahkum edilemez.

Kılıçdaroğlu, Sakarya'daki tank palet fabrikası üzerindenyalan inşa etmesin, bize milliyetçilik anlatmasın. Kimliksiz ağızlardanmilliyetçilik nasıl çıkıyor?

Kılıçdaroğlu, 6 oktan milliyetçiliği sökeli çok zamanolmuştur. Bize 'saray bekçisi' diyen ahmaklar, biz bu vatanın, al bayrağın,susturulamayacak olan ezanın bekçisiyiz.

Onlar gitsin HDP ile fısıldaşsın PKK ile yanak yanağaversin... Zira yaptıkları, yapacakları budur.

Kulakları var duymaz, gözleri var görmez, dilleri varsöylemez, kalpleri var mühürlendiğinde işlemez.

Sıra bizde, umut bizde, gelecek bizde...

Varsın, çıldıran çıldırsın. Varsın, kıskanan çatlasın...Biz Aksaray için yüreğimizi koyacağız. Varsın, zillet ziyan olup gitsin, bizAksaray için geceyi gündüze katacağız.

Zillet ittifakı ezandan rahatsız.

Bekayı patlıcanla mukayese etmek izansızlık değil mi?

Beka yoksa bereket yoktur, beraberlik yoktur, bağımsızlıkyoktur.

Türk milleti, çok açık bir saldırı altındadır. Türkiye,2018 yılının yaz aylarında ekonomik saldırıya uğradı. Ekonomi tetikçileridövizi üzerimize kullandı. El birliği ile imhamızı planlıyorlar.

Zalimlere geçit vermemek için Cumhur İttifakı iledireniyoruz.

Terör örgütleri, vahşi emperyalizm, bölücü mihraklar,siyasi devşirmeler, çökmemizi istiyorlar. İşte bu yüzden 'beka' diyoruz ve 31Mart seçimlerini beka üzerinden okuyoruz” dedi.

Haber Vedat Tunç


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı