VATANDAŞI MAKAM KAPILARINDA BEKLETMEYECEĞİZ

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemişseçim çalışmaları kapsamında yaptığı gezileri değerlendirdi.  Türemiş "Gezmediğimiz yer kalmadı.Sanayiler, mahalleler, çarşı, pazar. Gidip hem kendimizi anlatıyoruz, hem devatandaşlarımızın derdini, sıkıntısını yerinde dinliyoruz. Onların derdiyle hemhal oluyoruz" dedi.

VATANDAŞI MAKAM KAPILARINDA BEKLETMEYECEĞİZ
14.03.2019 / 18:13 339

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında sık sıkOrganize Sanayi' Bölgesini ziyaret eden fabrikalarda ve çalışanlarla buluşanİYİ Parti Adayı Özhan Türemiş' işçiler yoğun destek verdi.

Türemiş ziyaretlerini değerlendirerek "BizAksaray’da çok güzel şeyler yapacağız. Bakın, Milletvekilimiz Ayhan ErelTürkiye Cumhuriyeti Büyük Millet Meclisi kürsüsünde 26 kez söz alarakAksaray’ımızın, köyünün, kentinin, kasabasının, bütün derdini ve sıkıntısınıdile getirdi. Milletvekilimiz Ankara’da, bizde Allah izin verirse buradaAksaray’ımızı şaha kaldıracağız. Gece gündüz demeden çalışacağım, sizlerimahcup etmeyeceğim. Yüzünüzü yere vermeyeceğim" dedi.

“Hepimizin Musluğundan İçilebilir Su Akacak”

Aksaray'ın en önemli sıkıntılarından biri olan susorununu çözeceğini de dile getiren Türemiş "En önemli sıkıntılarındanbirisi de su. Ben Jeoloji Mühendisiyim. Benim mesleğim. Sizlere söz veriyorum.Sizlere söz veriyorum ki, ilk 1 yıl içerisinde hepimizin musluklarındaniçilebilir bir su akacak. Su fiyatları çok fahiş fiyatta. Yine söz veriyorumki, bu fiyatları yarıya düşüreceğim. Bizim tek derdimiz hizmet, bizim tekderdimiz vatandaşın yanında, vatandaşın derdiyle dertlenmek. Bizim tek derdimizAksaray’ımızı daha yüksek çıtalara taşımak" diye konuştu.

“Bizim Yönetim Şeklimiz Vatandaşlarla Beraber Olacak”

"Ben sizleri Aksaray Belediyesi makam odasıkapısında bekletmeyeceğim" diyen Türemiş "Şu anda Salı günü halk günüyapılıyor. Ama ben bunu yapmayacağım. Ben, her hafta bir mahallede olacağım.Mahallelerimizin muhtarları ve vatandaşlarımız ile birlikte mahalledebuluşacağız. Sonra derdi sıkıntısı ne ise orada oturup, orada çözümekavuşturacağız. Bizim yönetim şeklimiz vatandaşlarla beraber olacak. Sizlerleistişare edeceğiz. Sizlerle birlikte çalışacağız. Çünkü mahallenin derdi,sıkıntısı ne ise bunu en iyi mahalle sakinleri bilir" ifadelerinikullandı.

“Öğrencilerimize Burs, Öğretmenlerimize İş Vereceğiz”

Her eve dokunacaklarını belirten Başkan Adayı Türemiş"Maddi durumu, imkanı olmayan kardeşlerimize, öğrencilerimize dershaneimkanı vereceğiz. Burada 2 iş yapmış olacağız. Hem öğretmen olup atanamayankardeşlerimiz varsı onları belediye bünyesinde öğretmen olarak çalıştıracağız,hem de maddi imkânları olmayan kardeşlerimizin dershane hizmeti verereküniversiteyi kazanmasını sağlayacağız. Kardeşimiz üniversiteyi kazandığında dayine onları bırakmayacağız ve burs imkânı vereceğiz" şeklinde konuştu.

 “Oyumuz Sizlerle”

Fabrikadaki işçiler ise İYİ Parti Milletvekili AyhanErel’in meclisteki çalışmalarını takdir ederek, Özhan Türemiş’in de Aksaray’daaynı hız ve istikrarlı çalışacağına inandıklarını ve güvendiklerini söylediler.Dayatmaya karşı olduklarını belirten işçiler, “Sayın başkanım Türemiş, sayınmilletvekilim. Biz sizlerin nasıl çalışacağınızı 6-7 aylık gibi bir sürede çokiyi gördük.  Bizler artık dayatmaistemiyoruz. Sayın vekilimiz Ankara’da Aksaray dedikçe tüylerimiz tiken tikenoluyor. Gurur duyuyoruz. Biz eminiz ki Ayhan Türemiş başkanımızda Aksaray’dabizi gururlandıracak, onurlandıracak, hizmete doyuracak. Oylarımız sizinle,desteğimiz size” dedi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı