EĞİTİME YOĞUN KATILIM

Türkiye Odalar Borsalar Birliği, Aksaray Ticaret veSanayi Odası ile Digital Sektörün Paydaşlarının, iş birliği ile düzenlenenDijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat Eğitimleri, ATSO Konferans salonundayapılırken, eğitime yoğun katılım sağlandı.

EĞİTİME YOĞUN KATILIM
08.03.2019 / 18:45 372

Geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan eğitimle ilgiliaçıklama yapan, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı CüneytGöktaş, yaptığı açıklama da; “Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracatEğitimleri, TOBB himayesinde ve sektör paydaşlarının destekleri ile 81 ilikapsayacak şekilde planlanmış ve ilimizde de Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızınev sahipliğinde yoğun katılım sağlanarak gerçekleşmiştir.

Bu eğitimler Dijital alanda her ilimizdeki STK'larınorganizasyonel katkıları ve iş birliği çerçevesinde gerçekleştirilmekte veeğitimlerin temel amacı olarak KOBİ’lerimiz için dijital dünya da iş yapabilmeve e-ticaret ekosisteminin onlara sağlayacağı faydaların farkındalığını ortayaçıkarılmasıdır. Ayrıca, E-ticaret Ekosistemi ve dijital dünyanın inceçizgilerinden, verimli ve sürdürülebilir bir iş modeli yaratmaya kadar birçokkonuya ev sahipliği yapmakta olduğu düzenlenen bu eğitimlerde anlatılmaktadır.

Güncel ve yaşanmış tecrübelerin paylaşıldığı tam kapsamlıdigital dönüşüm eğitimleri katılımcılara yeni iş modellerini hazırlarkendüzenlemiş olduğumuz eğitim şehrimizin en kapsamlı eğitimleri arasında yerinialmıştır. Bugüne kadar sektörlerimize ve şehrimiz sanayisine, iş dünyasınayönelik olarak en iyi eğitimleri düzenlemeye devam ediyoruz. Bizim Aksaray’danisteğimiz büyük emekler verilerek hazırlanan bu eğitimlerimize daha fazlakatılım sağlanmasıdır. Odamızın web sitesi, sosyal medya hesapları ve irtibatnumaralarını arayarak ve takip ederek sürekli bilgi sahibi olsunlar ki işhayatında ve hayatlarının bir bölümünde işlerine yarayacak olan eğitimlerimizikaçırmasınlar” Dedi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı