TUTACAĞIMIZ SÖZÜ VERİYORUZ

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi sahada seçim çalışmalarınıartırarak devam eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş veİYİ Partili heyet, gündüzleri esnaf ve vatandaşları ziyaret ederken, akşamlarıvatandaşların ev toplantılarına katılarak gece gündüz seçim çalışmalarınıaralıksız sürdürüyor. 

TUTACAĞIMIZ SÖZÜ VERİYORUZ
04.03.2019 / 15:10 848

Hafta sonu Kurtuluş, Laleli, Bedir Muhtar mahallelerindevatandaşların ev toplantılarına katılan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan AdayıÖzhan Türemiş'e vatandaşın ilgisi artarak devam ediyor. Bedir MuhtarMahallesi'ndeki ev toplantısında Bedir Muhtar'ın sorunlarını dile getirenmahalle sakinleri "Öncelikle belirtmek isteriz ki 24 Haziran Seçimlerindeiyi ki Ayhan Erel vekilimize oy vermişiz. Milletvekilimize verdiğimiz oylarınboşa gitmediğini gördük. Yaklaşan 31 Mart Yerel Seçimlerinde yine tercihimizİYİ Parti ve onun adayı Özhan Türemiş olacak. Bizler biliyoruz ki kısa süredeAnkara'da Aksaray'ın sorunlarını sürekli gündeme getiren Milletvekilimiz AyhanErel'in kadroları, İYİ kadrolardır ve Aksaray Belediyesini İYİ kadrolaryönetirse, beklediğimiz, söz verilip de tutulmayan hizmetler, kısa süredehepimizin ayağına kadar gelecektir" dedi.

"İşsizlerOrdusundan Şikâyetçiler"

"Gündüzleri esnaflar ve vatandaşlarımızı ziyaretediyoruz" diyen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş"Akşamları da mahalle toplantılarına vatandaşlarımız teveccüh gösteripbizleri davet ediyorlar. Girdiğimiz her hanede, sohbet ettiğimiz her bireydeşahsımıza ve partimize karşı çok büyük teveccüh olduğunu artık hepimiz görüyorve biliyoruz. Vatandaşımız dertli. Yıllardır verilen sözlerin tutulmamasındanşikâyetçi. Mahalle sakinlerimiz, ev hanımlarımız çoluğunun çocuğunun geleceğinidüşünüyor. Hemen hemen her hanede işsiz en az bir iki tane gencimiz var.

Okul okumuş, üniversite bitirmiş ama herhangi bir işegirememiş işsizler ordusuna katılan mahallelerimizde bir sürü gençlerimiz var.Mahalle sakinleri dertli. İmtiyaz sahibi olanlar, torpil olanların çoluğuçocuğu işe giriyor. Bizler de geleceğimiz ve çocuklarımızın geleceği içinendişeliyiz ve her şeyin farkındayız. Allah nasip ederse tercihimiz İYİ’lerdenkullanacağız' diyorlar. Onlara destek olacağız" ifadelerini kullandı.

"DinlemeyeDevam Edeceğiz"

"Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlemeye devamedeceğiz" diyen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Türemiş "Hala sizinde gördüğünüz gibi bizim de tespit ettiğimiz gibi yolu olmayan, ulaşımı olmayanmahallelerimiz var. Zaten vatandaşlarımıza bunu açık ve net olarak dilegetiriyorlar.

Özellikle mahalle toplantılarında hanımefendilerin,gençlerin, yaşlıların, 7'den 70'e herkesin bizlere gösterdiği ilgi ve teveccühehepimiz hayranlık içerisinde kalıyoruz ve vatandaşlarımızı mahcupetmeyeceğiz" diye konuştu.

"Destek İçinTeşekkürler"

Mahalle sakinleriyle projelerini de konuşan Özhan Türemişprojelerinin de vatandaşlar tarafından olumlu ve takdirle karşıladığınıbelirterek, "Her projemiz sırf laf olsun diye üretilen projeler değil.Öyle birçokları gibi uçup kaçmayacak, yapabileceklerimizin sözünü veriyoruzvatandaşımıza. Vatandaşımız da bunları anlıyor ve bize destek veriyor"şeklinde konuştuk.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.