OLMAZSA OLMAZLAR KONUŞULDU

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Aksaray TicaretBorsasının Meclis Üyeleri Ağaçlı Melendiz Otel’de düzenlenen Müşterektoplantıda bir araya geldi. 

OLMAZSA OLMAZLAR KONUŞULDU
28.02.2019 / 15:25 415

ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin, Yönetim Kurulu BaşkanıCüneyt Göktaş, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nurettin Yapılcan, Yönetim KuruluBaşkanı Hamit Özkök ve Meclis Üyeleri toplantıya katılım gösterirlerken,toplantıda Aksaray’ın geleceğine yönelik kararlar alındı.

Toplantıda Aksaray’ın geleceğine yönelik kararlaralınırken, bu kararlar arasında Üniversite’nin eğitim kalitesinin artırılması,İPARD ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme proje sayılarının düşüklüğü, TarımsalSulama konusunda dış havzalardan su getirilmesi, kentsel dönüşüm ve imarplanının revize edilmesi, kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan idarecilerinaktif bir şekilde çalışmalarını yapması ve bürokrasinin hızlanması, şehrimizdeyoğun trafikten kaynaklanan park sorunu, ilimizin turizm noktasında kieksikliği ve tanıtımın yetersizliği, yarınlarımız olan çocuklarımızın kötüalışkanlıklardan uzaklaştırılarak sportif faaliyetlere yönlendirilmesi, OSB’de3. genişleme alanının alt yapı sorununun biran önce bitirilmesi, demiryolu’nunAksaray için elzem hale gelmesi gibi birçok sorun ve sıkıntılar masayayatırılarak çözüm önerileri konusunda istişarelerde bulunuldu.

Bundan sonraki süre zarfında susmak yerine sorunları dilegetirilmesi noktasında ortak görüş alan ATSO ve Ticaret Borsası Meclis Üyeleri,başta siyasetçiler olmak üzere şehrin tüm idarecilerine seslenerek Aksaray içinortak akla davet ettiler.

Meclis Üyeleri toplantıda aldıkları karar gereği en kısazaman zarfında şehrin idarecileri ile bir araya gelerek bu sorunlarıkonuşacaklarını ve artık Aksaray’ın yürümeye değil koşmaya ihtiyacı olduğunuifade ettiler.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı