ATSO’DAN STK BAŞKANLARINA ZİYARET

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu BaşkanıCüneyt Göktaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşanATSO Heyeti, geçtiğimiz haftalar içerisinde yeniden güven tazeleyen ZiraatOdası Başkanı Emin Koçak, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı BekirKayan ve AKMÜB’ün yeni dönemdeki Başkanı Fatih Güneş’e hayırlı olsunziyaretinde bulundu.

ATSO’DAN STK BAŞKANLARINA ZİYARET
22.02.2019 / 15:21 1098

Aksaray’da tarım platformu ile birlikte şehrimizekonomisine büyük katkıları olan STK Başkanlarına hayırlı olsun dilekleriniileten ve başarılar dileyen, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş,ziyaretler sonrasında yaptığı açıklama da; “Aksaray’ın Tarım ve HayvancılıkSektöründe önemli Sivil Toplum Kuruluşları arasında yer alan Ziraat Odamıza, DamızlıkSığır Yetiştiricileri Birliğimize ve İnşaat Sektörümüzdeki Sivil ToplumKuruluşumuz olan AKMÜB’ün çok değerli Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretindebulunduk.

“Biz Çalışacağız Aksaray Kazanacak” sloganımızdan yolaçıkarak, yapılan ziyaretlerimizde hem STK Başkanlarımızın hem de Ticaret veSanayi Odamızın yapmakta olduğu ve yapacağı projelerini paylaştık.

Aksaray için her daim birlikte hareket edeceğimizi ve herşeyden önemlisi Aksaray’a ortak aklın gücüyle hizmet etme noktasında birleştik.

Ülkemizin 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra hızlı bir şekildegerek Tarım Sektörümüz gerek Hayvancılık Sektörümüz gerekse İnşaat ve SanayiSektöründe üretim ve ihracat odaklı iyileşme sürecine girmesi için çalışmalaryapılması noktasında görüş alışverişinde bulunduk.

Dünya genelinde yaşanan ekonomik zorlukların, ülkemiznoktasında ki bölümünü, İş Dünyasının öncü kuruluşları olan Sivil ToplumKuruluşlarının başını çekeceği çalışmalarla daha kısa sürede atlatılacağına ve üretiminartması durumunda bu sıkıntıların azalacağına olan inancımızı yenileyerek,çalışmalar yapacağımızın bilinmesini istiyorum.

Bu anlamda her zaman birlik ve beraberliğe önem veren,Ziraat Odası Başkanımız Emin Koçak, Damızlık Sığır Yetiştiricileri BirliğiBaşkanımız Bekir Kayan ve AKMÜB Başkanımız Fatih Güneş’e bir kez daha görevlerininhayırlı olmasını diliyorum” Dedi.

 Haber Merkezi


  • ATSO’DAN STK BAŞKANLARINA ZİYARET
Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.