MİLLETİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

AksarayÜniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, spor ve sağlık alanındakiihtisaslaşmayla birlikte, Aksaray’ın yeni bir üretim merkezi olabileceğinisöyledi. 

MİLLETİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
14.02.2019 / 15:13 1203

RektörŞahin, Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan’ı ziyaret etti. Gerekkampüs içinde toplantılar yaptıklarını, gerekse kampüs dışında paydaşlarlasüreci konuştuklarını ve neler yapılabileceğine dair istişarelerdebulunduklarını kaydeden ASÜ Rektörü, el birliği içerisinde çalışarak, şehir veülke için en güzel çalışmaları yapmak arzusunda olduklarını vurguladı. Spor vesağlık kesişen kümesinde ortaya çıkacak projelerin üretime dönüştürüleceğini vebunun bir toplumsal değer oluşturacağını belirten Prof. Şahin, “İhtisaslaşmaile yeni üretim alanları oluşacak, bu durum istihdama katkı sağlayacak,Aksaray’ımız spor ve sağlık alanında bir cazibe merkezi haline gelecek, büyüketkinlikler düzenlenebilecek... Bunlar ve benzeri pek çok açıdan bu süreciciddiyetle sürdürüyoruz. Bizim tek amacımız, şehrimize, ülkemize, milletimizeen güzel biçimde hizmet etmek. Samimi gayretlerle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.Şahin, bu süreçte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliğinin çok büyük önemarz ettiğini de söyledi. İl Müdürü Alkan da Şahin’e ziyareti münasebetiyleteşekkür etti ve ihtisaslaşma çalışmalarına gereken katkı vermeye hazırolduklarını vurguladı.

Ziyaretinsonunda İl Müdürlüğü’ndeki tesisler gezildi, etkinlikler konuşuldu, antrenmanyapan okçular ziyaret edilerek bu alana dair yapılabilecek çalışmalar istişareedildi. Şahin’e, ziyareti esnasında Rektör Yardımcıları da eşlik etti.

HaberMerkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.