HEM SAĞLIK HEM İŞ İMKANI

Forever Living şirketi Aksaray çalışanlarından AynurKestek ile görüşerek sağlıklı yaşam ürünleri hakkında bilgiler aldık

HEM SAĞLIK HEM İŞ İMKANI
11.02.2019 / 15:32 323

Kestek; “Bu firmaya rahatsızlığımdan dolayıbaşladım.  Vücudum sürekli kisüretiyordu. Doktorlar bana kişi alabileceklerini ama bu seninle gidecekdediler. 6 yıl tedavi ile sonuç alamadım. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerinebu ürünleri kullandım ve 6 yıllık rahatsızlığımdan 6 ayda kurtuldum. Daha sonrabu ürünlerin eğitimi aldım ve eşimle birlikte 4 yıldır bu işi yapmaya başladık.” dedi.

Bu mesleğin zorluklarınelerdir?

Tatbiki her mesleğin olduğu gibi bizim mesleğindezorlukları var. Genelde Türkiye’de besin tamamlayıcılarına çok uzak bakılıyor.Bu tür tedavilere batıl gözü ile bakılıyor. Bunlar ot çöp ürünler değilbesinlerin saf halindeki özünden oluşuyor. Her tür yaralı besin maddeleriayrıştırılmış, sağlığa zararlı etken madde ve sentetik madde içermeyenbitkilerin özünden oluşmuş tamamlayıcı besindir. Vücudun eksik maddelerini tamamlayanve yabancı maddeleri atan bir özelliği olan bir besin maddesidir ve biz bunuvatandaşlara anlatırken zorlanıyoruz. Ta ki kişi ön yargılarını yıkacak birinsandan bu ürünü tavsiye edinceye kadar. Bilinçli insanlar zaten bunukullanıyor ama önyargıları yıkmak zor oluyor.

Bu ürünleri kimlerkullanmalıdır?

Burada bulunana vitamin takviyeleri sağlıklı insanlarınsağlıklı bir şekilde yaşamalarını devam ettirmek için tavsiye ediyor. Amarahatsızlığı olan kişilerin sağlıklarına kavuşa bilmesi için doktorun verdiğitedavinin yanında bizim kür halinde düzenlediğimiz takviye vitamin desteğioluşturması için öneriyoruz tabi ki vücut altı ayda kendini yeniler. Sihirlibir değnek değmiş gibi insanlar bir anda iyileşemezler. İnsanlar en az altı aybu ürünleri kullanacak ki vücuttan rahatsızlığını atabilsinler. Tabi butedavinin anlaşılabilmesi için ürünü kullanmadan önceki ve sonraki raporlarınıda istiyoruz. Tabi insanlar bunu rapor olmadan da hissediyorlar zaten. Şu andada başlattığımız bir kampanya ile ücretsiz vücut analizi yapıyoruz.Yurtdışından gelen özel bir cihazla bakıyoruz. Sadece ayak altından hissedilenbir cihaz. Kişiler o cihaza girdiğinde kemikler, eklemler kaslar, su, sıvı, içorganlar yaşları.

 Tıpkı küçük bir checkupgibi vücudun nelere ihtiyaç duyduğunu analiz ediyor. Bizde sonuçlara görevitamin kürlerinden tavsiyelerde bulunuyoruz. Ürünleri kullandıkça kişilersonuç aldıkça geliyor.

Mesleğinizi seviyormusunuz?

Mesleğimi tabi ki seviyorum. Sevmemin en önemli sebebibeni eski sağlıklı halime kavuşturdu. Tabi maddi olarak ta bize imkan sağladı.Bu işi yapmak isteyenlere tavsiyem sağlık isteyenlere sağlık, maddi imkanisteyenlere para sosyal yaşantı sunuyor. Zaten hayatta en önemli ihtiyacımızsağlık ve para değil mi. o sebepten herkese tavsiye ederim

Bu iş konusundainsanlar nasıl bilgi sahibi olur?

Hatada bir yâda iki defa toplantı yapılıyor, yoğunluğaisteğe bağlı olarak belirleniyor. Bu toplantıda ürünlerle ve firmayla ilgili,faydalımı yoksa zararlı mı, hangi ürünler hangi rahatsızlıklara iyi geliyorgibi aklınıza takılan bütün sorunlar yanıtlanıyor. Zaten kendimiz de kulaktandolma bilgilerle değil farmakoloji uzmanı profesör Okan Yıllar bu konuda eğitimveriyor. Dönem başka uzman doktorlarda eğitim alıyoruz. Ayda iki üç gün giderekeğitimlerimizi konunun uzmanından alıyoruz.

Burada başka hangiürünler var?

Sağlıkla ciltle ilgili her şey mevcut. Zaten bu konudareferans olacak ürünlerle sağlığına kavuşmuş insanlar var. Pek çok örneklerivar gözümüzle şahit olduğumuz. İnsanların firmamıza gelerek bu ürünler vesonuçları hakkında bilgiler veriyoruz. Herkesi bu ürünleri tanımaları içinfirmamıza bekliyoruz.

Röportaj Avni Kuru


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı